Jan Oblak: Dvigniti moramo glave in pogled usmeriti v prhodnost (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Wed, 06 Dec 2017 10:57:00 +0100 London - Nogometaši madridskega Atletica so se z gostovanja na Stamford Bridgeu v zadnjem kolu skupinskega dela lige prvakov vrnili s točko proti Chelseaju (1:1), ki pa jim ni zadostovala za obstanek med evropsko klubsko elito. V šestih kolih so vpisali po eno zmago in poraz ter tri neodločene izide, s sedmimi točkami pa zasedli tretje mesto skupine 6. Sinoči je bil še posebej na preizkušnji Atleticov slovenski čuvaj mreže Jan Oblak, ki ga je slovita Marca razglasila za najboljšega vratarja v »la ligi« po prelomu tisočletja. Včeraj je moral osemkrat posredovati, sedemkrat je bil uspešen, edini, ki ga je spravil na hrbet, pa ni bil tekmec, temveč njegov soigralec, črnogorski branilec Stefan Savić, z avtogolom v 75. minuti. JAN OBLAK »Naposled se ni razpletlo, kot smo si žeželi. Nismo zmagali, nismo osvojili ...

Kategorija: Nogomet Wed, 06 Dec 2017 10:57:00 +0100 London – Nogometaši madridskega Atletica so se z gostovanja na Stamford Bridgeu v zadnjem kolu skupinskega dela lige prvakov vrnili s točko proti Chelseaju (1:1), ki pa jim ni zadostovala za obstanek med evropsko klubsko elito. V šestih kolih so vpisali po eno zmago in poraz ter tri neodločene izide, s sedmimi točkami pa zasedli tretje mesto skupine 6. Sinoči je bil še posebej na preizkušnji Atleticov slovenski čuvaj mreže Jan Oblak, ki ga je slovita Marca razglasila za najboljšega vratarja v »la ligi« po prelomu tisočletja. Včeraj je moral osemkrat posredovati, sedemkrat je bil uspešen, edini, ki ga je spravil na hrbet, pa ni bil tekmec, temveč njegov soigralec, črnogorski branilec Stefan Savić, z avtogolom v 75. minuti. JAN OBLAK »Naposled se ni razpletlo, kot smo si žeželi. Nismo zmagali, nismo osvojili …