Jeseničani celinski pokal začeli s porazom

Kategorija: Hokej Fri, 21 Oct 2016 18:50:00 +0200 Varšava - Jeseniški hokejisti so nastope na turnirju drugega kroga celinskega pokala začeli s porazom. Na tekmovanju v poljskem Tichyju jih je v prvi tekmi s 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) premagal madžarski Miskolc. Edini zadetek za železarje je dosegel Martin Oraže. V Tychyju so v skupini C celinskega pokala tekmeci jeseniških hokejistov še domačini in romunska ekipa Dunarea Galati. V soboto se bodo Sij Acroni Jesenice pomerile s poljskim Tichyjem, v nedeljo pa še z Romuni. Napredoval bo le zmagovalec tekmovanja, ki se bo na novembrskem turnirju tretjega kroga pridružil prireditelju, italijanskemu Rittnu, beloruskemu Šahtarju iz Soligorska ter kazahstanskemu Beibarisu Atyrauju. Danes so slovenski predstavniki v tem tekmovanju tekmo dobro začeli, v sedmi minuti je prednost igralca več izkoristil Oraže. A nadaljevanje ni bilo tako dobro, ob koncu uvodnega dela je sicer vratar ...

Kategorija: Hokej Fri, 21 Oct 2016 18:50:00 +0200 Varšava – Jeseniški hokejisti so nastope na turnirju drugega kroga celinskega pokala začeli s porazom. Na tekmovanju v poljskem Tichyju jih je v prvi tekmi s 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) premagal madžarski Miskolc. Edini zadetek za železarje je dosegel Martin Oraže. V Tychyju so v skupini C celinskega pokala tekmeci jeseniških hokejistov še domačini in romunska ekipa Dunarea Galati. V soboto se bodo Sij Acroni Jesenice pomerile s poljskim Tichyjem, v nedeljo pa še z Romuni. Napredoval bo le zmagovalec tekmovanja, ki se bo na novembrskem turnirju tretjega kroga pridružil prireditelju, italijanskemu Rittnu, beloruskemu Šahtarju iz Soligorska ter kazahstanskemu Beibarisu Atyrauju. Danes so slovenski predstavniki v tem tekmovanju tekmo dobro začeli, v sedmi minuti je prednost igralca več izkoristil Oraže. A nadaljevanje ni bilo tako dobro, ob koncu uvodnega dela je sicer vratar …