Jeseničani le še korak od zvezdice

Kategorija: Hokej Sun, 09 Apr 2017 21:47:00 +0200 Jesenice - Hokejisti SIJ Acronija Jesenic potrebujejo v finalni seriji zgolj še eno zmago, da naslov državnega prvaka vrnejo v svojo vitrino. Potem ko so že v prvem večnem derbiju pod Rožnikom do vrha napolnili mrežo Olimpije (10:5), so bili učinkoviti tudi danes pred 2740 zvestimi navijači v Podmežakli in Ljubljančanom vnovič, še v drugo, prepričljivo sneli skalp, tokrat s 6:3. Morda že odločilna prihodnja tekma (moštvi namreč igrata na tri zmage) bo v sredo ob 19.15 v Tivoliju. Prvi so zadeli zmaji v deveti minuti prek Črta Snoja, nato pa so gledalci v manj kot dveh minutah videli kar tri gole. Izenačil je Sašo Rajsar, tehtnico na domačo stran zgolj 51 sekund pozneje nagnil Žan Jezovšek, varovanci Bojana Zajca pa so potrebovali le 49 sekund za novo izenačenje, za katerega ...

Kategorija: Hokej Sun, 09 Apr 2017 21:47:00 +0200 Jesenice – Hokejisti SIJ Acronija Jesenic potrebujejo v finalni seriji zgolj še eno zmago, da naslov državnega prvaka vrnejo v svojo vitrino. Potem ko so že v prvem večnem derbiju pod Rožnikom do vrha napolnili mrežo Olimpije (10:5), so bili učinkoviti tudi danes pred 2740 zvestimi navijači v Podmežakli in Ljubljančanom vnovič, še v drugo, prepričljivo sneli skalp, tokrat s 6:3. Morda že odločilna prihodnja tekma (moštvi namreč igrata na tri zmage) bo v sredo ob 19.15 v Tivoliju. Prvi so zadeli zmaji v deveti minuti prek Črta Snoja, nato pa so gledalci v manj kot dveh minutah videli kar tri gole. Izenačil je Sašo Rajsar, tehtnico na domačo stran zgolj 51 sekund pozneje nagnil Žan Jezovšek, varovanci Bojana Zajca pa so potrebovali le 49 sekund za novo izenačenje, za katerega …