Jeseničani še brez madeža

Kategorija: Hokej Tue, 04 Oct 2016 23:03:00 +0200 Zell am See - Hokejisti SIJ Acronija Jesenic ostajajo neporaženi tudi po šestem dvoboju regionalne lige AHL. Tokrat so na gostovanju pred 512 gledalci s 5:3 odpravili avstrijsko zasedbo Zeller Eisbären, ki je tako vpisala še četrti zaporedni poraz. Tokrat je bila zanjo usodna zadnja tretjina in v njej učinkoviti komaj 19-letni krilni napadalec Žan Jezovšek, otrok celjskega kolektiva, ki se je, podobno kot že v prejšnjem dvoboju, dvakrat vpisal med strelce, v zadnjih treh tekmah je skupaj zadel petkrat. Še drugič zapored se je zgodilo, da je tekmec več poskušal in streljal, »železarji« pa so zadevali (le da razmerje tokrat ni bilo tako brutalno, le 27:22), predvsem ob številčni premoči, saj so prve tri zadetke dosegli ob igralcu več na ploskvi. Jeseničani so se v zagati znašli zgolj v začetku ...

Kategorija: Hokej Tue, 04 Oct 2016 23:03:00 +0200 Zell am See – Hokejisti SIJ Acronija Jesenic ostajajo neporaženi tudi po šestem dvoboju regionalne lige AHL. Tokrat so na gostovanju pred 512 gledalci s 5:3 odpravili avstrijsko zasedbo Zeller Eisbären, ki je tako vpisala še četrti zaporedni poraz. Tokrat je bila zanjo usodna zadnja tretjina in v njej učinkoviti komaj 19-letni krilni napadalec Žan Jezovšek, otrok celjskega kolektiva, ki se je, podobno kot že v prejšnjem dvoboju, dvakrat vpisal med strelce, v zadnjih treh tekmah je skupaj zadel petkrat. Še drugič zapored se je zgodilo, da je tekmec več poskušal in streljal, »železarji« pa so zadevali (le da razmerje tokrat ni bilo tako brutalno, le 27:22), predvsem ob številčni premoči, saj so prve tri zadetke dosegli ob igralcu več na ploskvi. Jeseničani so se v zagati znašli zgolj v začetku …