Kamplovi presenetljivo izpadli proti tretjeligašu

Kategorija: Nogomet Tue, 25 Oct 2016 21:43:00 +0200 Leverkusen - Slovenski nogometni reprezentant Kevin Kampl je z nemškim prvoligašem Bayerjem iz Leverkusna doživel šok na tekmi 2. kola nemškega pokala. Izgubil je namreč proti tretjeligaškemu moštvu Sportfreunde Lotte, po streljanju 11-metrovk. Za »lekarnarje« je to kajpak nov velik spodrsljaj, še zlasti, ker so imeli od 78. minute igralca več, drugi rumen karton je namreč dobil Tim Wendel. Bayer je povedel z 1:0 v 24. minuti, ko je zadel Kevin Volland, domači so izenačili s pomočjo avtogola Roberta Hilberta, v drugi minuti drugega polčasa. Do konca se izid ni spremenil, v podaljšku pa je spet vodil Bayer. Volland je v 95. minuti zabil še drugič, toda Kevin Freiberger je deset minut pozneje znova razveselil domače navijače. Lotte je sicer presenetil že v prvem kolu, ko je izločil Werder Bremen. V moštvu iz ...

Kategorija: Nogomet Tue, 25 Oct 2016 21:43:00 +0200 Leverkusen – Slovenski nogometni reprezentant Kevin Kampl je z nemškim prvoligašem Bayerjem iz Leverkusna doživel šok na tekmi 2. kola nemškega pokala. Izgubil je namreč proti tretjeligaškemu moštvu Sportfreunde Lotte, po streljanju 11-metrovk. Za »lekarnarje« je to kajpak nov velik spodrsljaj, še zlasti, ker so imeli od 78. minute igralca več, drugi rumen karton je namreč dobil Tim Wendel. Bayer je povedel z 1:0 v 24. minuti, ko je zadel Kevin Volland, domači so izenačili s pomočjo avtogola Roberta Hilberta, v drugi minuti drugega polčasa. Do konca se izid ni spremenil, v podaljšku pa je spet vodil Bayer. Volland je v 95. minuti zabil še drugič, toda Kevin Freiberger je deset minut pozneje znova razveselil domače navijače. Lotte je sicer presenetil že v prvem kolu, ko je izločil Werder Bremen. V moštvu iz …