Kek dobil dvoboj s Pušnikom, Rijeka ostaja brez poraza

Kategorija: Nogomet Sat, 05 Nov 2016 16:59:00 +0100 Reka - Nogometaši Rijeke so se na tekmi 15. kola le še utrdili na vrhu lestvice hrvaškega nogometnega prvenstva. V jadranskem derbiju, ki je bil zanimiv tudi za slovenske nogometne navdušence - zaradi trenerjev Matjaža Keka in Marijana Pušnika, je namreč z 2:1 premagala Hajduk in tako dosegla še 13. zmago v sezoni ter še podaljšala izjemen niz brez poraza v tej sezoni. Prvi polčas se je končal brez golov, Hajduk pa je v 60. minuti tekme prvi zadel, po napaki domače obrambe ga je v vodstvo popeljal Marko Futacs. A je Rijeka hitro vrnila udarec in že šest minut pozneje hitro izvedla kot, odbito žogo je našel Josip Elez in prvič zatresel mrežo. V 75. minuti se je med strelce vpisal še drugič, Rijeka pa je tako v le desetih ...

Kategorija: Nogomet Sat, 05 Nov 2016 16:59:00 +0100 Reka – Nogometaši Rijeke so se na tekmi 15. kola le še utrdili na vrhu lestvice hrvaškega nogometnega prvenstva. V jadranskem derbiju, ki je bil zanimiv tudi za slovenske nogometne navdušence – zaradi trenerjev Matjaža Keka in Marijana Pušnika, je namreč z 2:1 premagala Hajduk in tako dosegla še 13. zmago v sezoni ter še podaljšala izjemen niz brez poraza v tej sezoni. Prvi polčas se je končal brez golov, Hajduk pa je v 60. minuti tekme prvi zadel, po napaki domače obrambe ga je v vodstvo popeljal Marko Futacs. A je Rijeka hitro vrnila udarec in že šest minut pozneje hitro izvedla kot, odbito žogo je našel Josip Elez in prvič zatresel mrežo. V 75. minuti se je med strelce vpisal še drugič, Rijeka pa je tako v le desetih …