Kerberjeva naposled dočakala zmago, Zidanškova izpadla

Kategorija: Tenis Sat, 13 Jan 2018 10:28:00 +0100 Sydney - Angelique Kerber je pred letom dni postala številka ena ženskega tenisa, a nato nikakor ni našla poti iz krize in zdrsnila po lestvici, zdaj pa je 29-letna Nemka začela sezono na najboljši možen način. V finalu WTA turnirja v Sydneyju je premagala Ashleigh Barty s 6:4 in 6:4 in se tako polna samozavesti odpravlja na OP Avstralije. Tam pa ne bo Tamare Zidanšek, ki je v drugem krogu kvalifikacij Melbourna izpadla proti Nizozemka Lesley Kerkhove, ki je bila boljša s 6:4 in 6:2. Že pred Zidanškovo je kvalifikacije končala tudi Dalila Jakupovič. V drugem krogu je bila od Jakupovičeve boljša Tajka Luksiho Kumkhum s 6:3 in 6:4. .@AngeliqueKerber claims the @SydneyTennis crown!Downs Barty, 6-4, 6-4! pic.twitter.com/dtsDWRfU8m — WTA (@WTA) January 13, 2018   Bautista Agut najboljši v Aucklandu Roberto Bautista Agut je zmagovalec turnirja ATP v ...

Kategorija: Tenis Sat, 13 Jan 2018 10:28:00 +0100 Sydney – Angelique Kerber je pred letom dni postala številka ena ženskega tenisa, a nato nikakor ni našla poti iz krize in zdrsnila po lestvici, zdaj pa je 29-letna Nemka začela sezono na najboljši možen način. V finalu WTA turnirja v Sydneyju je premagala Ashleigh Barty s 6:4 in 6:4 in se tako polna samozavesti odpravlja na OP Avstralije. Tam pa ne bo Tamare Zidanšek, ki je v drugem krogu kvalifikacij Melbourna izpadla proti Nizozemka Lesley Kerkhove, ki je bila boljša s 6:4 in 6:2. Že pred Zidanškovo je kvalifikacije končala tudi Dalila Jakupovič. V drugem krogu je bila od Jakupovičeve boljša Tajka Luksiho Kumkhum s 6:3 in 6:4. .@AngeliqueKerber claims the @SydneyTennis crown!Downs Barty, 6-4, 6-4! pic.twitter.com/dtsDWRfU8m — WTA (@WTA) January 13, 2018   Bautista Agut najboljši v Aucklandu Roberto Bautista Agut je zmagovalec turnirja ATP v …