Klepačeva začela zmagovito

Kategorija: Tenis Mon, 20 Feb 2017 15:46:00 +0100 Dubaj - Prejšnji teden je za lep uspeh slovenskega tenisa poskrbela Velenjčanka Katarina Srebotnik, ki se je v Dohi v navezi z Američanko Abigail Spears dokopala do prve lovorike po letu in pol suše v konkurenci dvojic, ta teden pa ima priložnost za dokazovanje Koprčanka Andreja Klepač, ki na izjemno močnem turnirju z nagradnim skladom 2.666.000 ameriških dolarjev v Dubaju nastopa v paru s Španko Mario Jose Martinez Sanchez. Uvodno oviro je dvojica že preskočila. Po uri in 13 minutah izenačene igre je bila namreč s 6:4 in 6:4 boljša od ravno tako nepostavljene srbsko-ruske kombinacije Jelene Janković in Anastazije Pavljučenkove. Zmagovalki sta bili natančnejši pri začetnem udarcu in izkoriščanju priložnosti za brejk. Obe navezi sta si jih namreč pripravili po osem, Andreja in Maria sta jih unovčili pet, tekmeci zgolj ...

Kategorija: Tenis Mon, 20 Feb 2017 15:46:00 +0100 Dubaj – Prejšnji teden je za lep uspeh slovenskega tenisa poskrbela Velenjčanka Katarina Srebotnik, ki se je v Dohi v navezi z Američanko Abigail Spears dokopala do prve lovorike po letu in pol suše v konkurenci dvojic, ta teden pa ima priložnost za dokazovanje Koprčanka Andreja Klepač, ki na izjemno močnem turnirju z nagradnim skladom 2.666.000 ameriških dolarjev v Dubaju nastopa v paru s Španko Mario Jose Martinez Sanchez. Uvodno oviro je dvojica že preskočila. Po uri in 13 minutah izenačene igre je bila namreč s 6:4 in 6:4 boljša od ravno tako nepostavljene srbsko-ruske kombinacije Jelene Janković in Anastazije Pavljučenkove. Zmagovalki sta bili natančnejši pri začetnem udarcu in izkoriščanju priložnosti za brejk. Obe navezi sta si jih namreč pripravili po osem, Andreja in Maria sta jih unovčili pet, tekmeci zgolj …