Kopitar in Kralji še tretjič zapored na kolenih (VIDEO)

Kategorija: Hokej Wed, 15 Nov 2017 10:56:00 +0100 Los Angeles - Čeprav so Vancouver Canucks po komaj 3:14 minute igre že zaostajali z 0:2, so na koncu zmagali, slavje pa je bilo še toliko slajše. Baertschi je z igralcem več v zadnji tretjini dosegel odločilni gol za zmago gostov, ki je za kralje pomenila še tretji zaporedni poraz. In to na domačem ledu. V drugi tretjini sta za Vancouver, ki je sicer pred tem izgubil dve tekmi zapored, skupno pa pet od sedmih, in izenačenje na 2:2 zadela Henrik Sedin in Bo Horvat. Potem ko sta Pearson in Kopitar z goloma popeljala Los Angeles v vodstvo, se je zdelo, da bodo hokejisti Vancouvra doživeli novo razočaranje. A namesto tega so se vrnili v igro in premagali najboljšo ekipo pacifiške skupine. »Na začetku smo po zaostanku kar nekako zmrznili. Na ledu ...

Kategorija: Hokej Wed, 15 Nov 2017 10:56:00 +0100 Los Angeles – Čeprav so Vancouver Canucks po komaj 3:14 minute igre že zaostajali z 0:2, so na koncu zmagali, slavje pa je bilo še toliko slajše. Baertschi je z igralcem več v zadnji tretjini dosegel odločilni gol za zmago gostov, ki je za kralje pomenila še tretji zaporedni poraz. In to na domačem ledu. V drugi tretjini sta za Vancouver, ki je sicer pred tem izgubil dve tekmi zapored, skupno pa pet od sedmih, in izenačenje na 2:2 zadela Henrik Sedin in Bo Horvat. Potem ko sta Pearson in Kopitar z goloma popeljala Los Angeles v vodstvo, se je zdelo, da bodo hokejisti Vancouvra doživeli novo razočaranje. A namesto tega so se vrnili v igro in premagali najboljšo ekipo pacifiške skupine. »Na začetku smo po zaostanku kar nekako zmrznili. Na ledu …