Krka zasluženo ugnala Olimpijo

Kategorija: Košarka Sat, 08 Apr 2017 20:11:00 +0200 Ljubljana - Košarkarji Krke so dobili veliki slovenski derbi z Union Olimpijo. V dvorani Tivoli so zmagali z 71:68, tudi zahvaljujoč dvema izjemnima košema, trojko Matica Rebca s svoje polovice igrišča ob koncu tretje četrtine ter zadetek iz težkega položaja Marka Lukovića dobro minuto pred zaključkom za končni rezultat. Krka je tako vknjižila četrto zmago v ligi za prvaka, Ljubljančani pa so doživeli drugi zaporedni poraz in zdrsnili na negativno razmerje 2-3. Krka je do zmage prišla zasluženo, saj je v odločilnih minutah pokazala več volje in bila bolj natančna. To še posebej velja za zadnje minute, v katerih so bili koši redki, saj sta ekipi vse sile usmerile v obrambo. Tako so gostje ubranili prednost petih točk (68:63), ki so si jih priigrali tri minute pred koncem. Ključni koš je ...

Kategorija: Košarka Sat, 08 Apr 2017 20:11:00 +0200 Ljubljana – Košarkarji Krke so dobili veliki slovenski derbi z Union Olimpijo. V dvorani Tivoli so zmagali z 71:68, tudi zahvaljujoč dvema izjemnima košema, trojko Matica Rebca s svoje polovice igrišča ob koncu tretje četrtine ter zadetek iz težkega položaja Marka Lukovića dobro minuto pred zaključkom za končni rezultat. Krka je tako vknjižila četrto zmago v ligi za prvaka, Ljubljančani pa so doživeli drugi zaporedni poraz in zdrsnili na negativno razmerje 2-3. Krka je do zmage prišla zasluženo, saj je v odločilnih minutah pokazala več volje in bila bolj natančna. To še posebej velja za zadnje minute, v katerih so bili koši redki, saj sta ekipi vse sile usmerile v obrambo. Tako so gostje ubranili prednost petih točk (68:63), ki so si jih priigrali tri minute pred koncem. Ključni koš je …