Kronaveter: To je eden mojih najpomembnejših golov v karieri (FOTO)

Kategorija: Nogomet Sun, 09 Oct 2016 12:42:00 +0200 Ljubljana - Slovenska nogometna reprezentanca je po dveh dvobojih kvalifikacij za svetovno prvenstvo leta 2018 v Rusiji še neporažena, po uvodnem remiju na gostovanju v Litvi je sinoči pred več kot 10.000 navijači v Stožicah izvlekla zmago z 1:0 nad Slovaško, mož odločitve pa je bil v 74. minuti rezervist Rok Kronaveter, ki je dve minuti prej zamenjal Jasmina Kurtića, tedaj pa izkoristil lepo podajo Josipa Iličića in Sloveniji priigral zelo dragocen komplet treh točk. »Občutki so fenomenalni. To je eden mojih najpomembnejših zadetkov v karieri in sem ga res izjemno vesel. Presrečen sem, da sem dobil priložnost za igro, in mislim, da sem že od drugem dotiku žoge tudi zadel. Dobro smo odigrali, bili boljši tekmec in si zaslužili zmago,« se je po reprezentančnem prvencu v drugem obračunu pod državno ...

Kategorija: Nogomet Sun, 09 Oct 2016 12:42:00 +0200 Ljubljana – Slovenska nogometna reprezentanca je po dveh dvobojih kvalifikacij za svetovno prvenstvo leta 2018 v Rusiji še neporažena, po uvodnem remiju na gostovanju v Litvi je sinoči pred več kot 10.000 navijači v Stožicah izvlekla zmago z 1:0 nad Slovaško, mož odločitve pa je bil v 74. minuti rezervist Rok Kronaveter, ki je dve minuti prej zamenjal Jasmina Kurtića, tedaj pa izkoristil lepo podajo Josipa Iličića in Sloveniji priigral zelo dragocen komplet treh točk. »Občutki so fenomenalni. To je eden mojih najpomembnejših zadetkov v karieri in sem ga res izjemno vesel. Presrečen sem, da sem dobil priložnost za igro, in mislim, da sem že od drugem dotiku žoge tudi zadel. Dobro smo odigrali, bili boljši tekmec in si zaslužili zmago,« se je po reprezentančnem prvencu v drugem obračunu pod državno …