Kvalifikantki Tjaša Kotnik in Tjaša Jančar v igri za bron

Kategorija: Drugi športi Sat, 14 Oct 2017 11:52:00 +0200 Baku - Sezona satelitov CEV v odbojki na mivki se bo danes končala s finalnim turnirjem v Bakuju, ki ima tudi slovensko udeležbo. V moški konkurenci sta nastopila Nejc Zemljak in nekdanji reprezentant v dvoranski odbojki Vid Jakopin, ki se je vrnil v tekmovalni pogon vsaj na mivki. Fanta sta po porazu po ogorčenem boju v drugem kolu z 1:2 (-14, 17, -13) proti Francozoma Maximu Thiercyju in Arnaudu Gauthier-Ratu morala v repešaž, tam pa vpisala še dve zmagi, preden sta spet naletela na previsoko oviro. Latvijca Rihards Finsters in Aleksandrs Solovjevs sta bila boljša z 2:0 (16, 17), Slovenca sta tako turnir končala na zelo spodobnem petem mestu. Še uspešnejši sta bili Tjaša Kotnik in Tjaša Jančar v ženski konkurenci, saj se bosta zgodaj popoldne, ob 14. uri, borili za ...

Kategorija: Drugi športi Sat, 14 Oct 2017 11:52:00 +0200 Baku – Sezona satelitov CEV v odbojki na mivki se bo danes končala s finalnim turnirjem v Bakuju, ki ima tudi slovensko udeležbo. V moški konkurenci sta nastopila Nejc Zemljak in nekdanji reprezentant v dvoranski odbojki Vid Jakopin, ki se je vrnil v tekmovalni pogon vsaj na mivki. Fanta sta po porazu po ogorčenem boju v drugem kolu z 1:2 (-14, 17, -13) proti Francozoma Maximu Thiercyju in Arnaudu Gauthier-Ratu morala v repešaž, tam pa vpisala še dve zmagi, preden sta spet naletela na previsoko oviro. Latvijca Rihards Finsters in Aleksandrs Solovjevs sta bila boljša z 2:0 (16, 17), Slovenca sta tako turnir končala na zelo spodobnem petem mestu. Še uspešnejši sta bili Tjaša Kotnik in Tjaša Jančar v ženski konkurenci, saj se bosta zgodaj popoldne, ob 14. uri, borili za …