Lanišek blizu odra, Kranjca diskvalificirali

Kategorija: Zimski Sat, 27 Jan 2018 09:21:00 +0100 Saporo - Po včerajšnji zmagi Roberta Kranjca in četrtem mestu Nejca Dežmana so tudi na današnji drugi tekmi celinskega pokala na Japonskem slovenski smučarski skakalci krojili vrh. Anže Lanišek je namreč zasedel četrto mesto, do katerega se je dokopal z odličnim finalnim poskusom, dolgim 134.5 metra. Po prvi seriji je imel namreč šele 14. izhodišče. Vseeno je za stopničkami zaostal zelo izdatnih 18,2 točke. Pri točkah so bili še Tomaž Naglič na 12., Miran Zupančič na 21. in Kranjec na 28. mestu, a je bil včerajšnji zmagovalec eden od trojice finalistov, ki so jih diskvalificirali zavoljo neustrezne opreme. Po prvi seriji je bil četrti osem točk za vodilnim. Praznih rok sta ostala Dežman na 34. in Rok Tarman na 36. mestu. Zmage se je veselil 25-letni Avstrijec Daniel Huber, ki si ...

Kategorija: Zimski Sat, 27 Jan 2018 09:21:00 +0100 Saporo – Po včerajšnji zmagi Roberta Kranjca in četrtem mestu Nejca Dežmana so tudi na današnji drugi tekmi celinskega pokala na Japonskem slovenski smučarski skakalci krojili vrh. Anže Lanišek je namreč zasedel četrto mesto, do katerega se je dokopal z odličnim finalnim poskusom, dolgim 134.5 metra. Po prvi seriji je imel namreč šele 14. izhodišče. Vseeno je za stopničkami zaostal zelo izdatnih 18,2 točke. Pri točkah so bili še Tomaž Naglič na 12., Miran Zupančič na 21. in Kranjec na 28. mestu, a je bil včerajšnji zmagovalec eden od trojice finalistov, ki so jih diskvalificirali zavoljo neustrezne opreme. Po prvi seriji je bil četrti osem točk za vodilnim. Praznih rok sta ostala Dežman na 34. in Rok Tarman na 36. mestu. Zmage se je veselil 25-letni Avstrijec Daniel Huber, ki si …