Liga prvakov: Juventus – Real Madrid 1:1 (2. polčas)

Kategorija: Nogomet Sat, 03 Jun 2017 21:59:00 +0200 Cardiff - Po prvem polčasu je izid med Juventusom in Realom izenačen na 1:1. V drugem delu je pobudo prevzel Real in zelo nevarno zapretil, a se je izkazal Leonardo Bonucci z izkušenim posredovanjem v akciji, ki bi se za Juventus lahko končala tudi z zadetkom v njihovi mreži. Naslednje minute so pripadle Realu, Juventus pa je grozil s protinapadi.   Prvi polčas Finale lige prvakov se je začel udarno in hkrati nepričakovano. Real je na začetku poizkušal vzpostaviti premoč na sredini igrišča, a je Juventus s hudim pritiskom spravil veziste belega baleta v težave in si priigral tri polpriložnosti. Najlepšo je zapravil Miralem Pjanić po predložku z desne strani Danija Alvesa, ki je preletel vse in prišel do Mandžukića, ta je žogo spravil do Pjanića, zadetek za vodstvo pa je Juvetu ...

Kategorija: Nogomet Sat, 03 Jun 2017 21:59:00 +0200 Cardiff – Po prvem polčasu je izid med Juventusom in Realom izenačen na 1:1. V drugem delu je pobudo prevzel Real in zelo nevarno zapretil, a se je izkazal Leonardo Bonucci z izkušenim posredovanjem v akciji, ki bi se za Juventus lahko končala tudi z zadetkom v njihovi mreži. Naslednje minute so pripadle Realu, Juventus pa je grozil s protinapadi.   Prvi polčas Finale lige prvakov se je začel udarno in hkrati nepričakovano. Real je na začetku poizkušal vzpostaviti premoč na sredini igrišča, a je Juventus s hudim pritiskom spravil veziste belega baleta v težave in si priigral tri polpriložnosti. Najlepšo je zapravil Miralem Pjanić po predložku z desne strani Danija Alvesa, ki je preletel vse in prišel do Mandžukića, ta je žogo spravil do Pjanića, zadetek za vodstvo pa je Juvetu …