Liga prvakov: Šov Dybale za vodstvo Juventusa, tekma v Dortmundu odpovedana (V ŽIVO)

Kategorija: Nogomet Tue, 11 Apr 2017 21:35:00 +0200 Torino - Prvi polčas tekme med Juventusom in Barcelono se odvija povsem po željah domačih navijačev. Motivirani Torinčani so že v prvih minutah zaigrali agresivno, Argentinec Paolo Dybala pa je premoč kronal z zasluženim zadetkom za domače. Barcelona je delovala raztreseno, kljub terenski premoči si niso priigrali stoodstotnih priložnosti. Ko je Paolo Dybala s strelom z levico s 15 metrov še drugič premagal Marca Andreja Ter Stegna, je začelo dišati po reprizi prve tekme osmine finala med Barcelono in PSG. Katalonci so kasneje vendarle vzpostavili ravnotežje, a je trdna Juventusova obramba zdržala bolj kot ne jalove nalete Messija in soigralcev. V zaključku bi Juventus po strelu Gonzala Higuaina lahko prišel celo do vodstva s 3:0, a se je Ter Stegen izkazal in žogo odbil, Dybala pa je bil nekoliko prekratek. V drugem delu ...

Kategorija: Nogomet Tue, 11 Apr 2017 21:35:00 +0200 Torino – Prvi polčas tekme med Juventusom in Barcelono se odvija povsem po željah domačih navijačev. Motivirani Torinčani so že v prvih minutah zaigrali agresivno, Argentinec Paolo Dybala pa je premoč kronal z zasluženim zadetkom za domače. Barcelona je delovala raztreseno, kljub terenski premoči si niso priigrali stoodstotnih priložnosti. Ko je Paolo Dybala s strelom z levico s 15 metrov še drugič premagal Marca Andreja Ter Stegna, je začelo dišati po reprizi prve tekme osmine finala med Barcelono in PSG. Katalonci so kasneje vendarle vzpostavili ravnotežje, a je trdna Juventusova obramba zdržala bolj kot ne jalove nalete Messija in soigralcev. V zaključku bi Juventus po strelu Gonzala Higuaina lahko prišel celo do vodstva s 3:0, a se je Ter Stegen izkazal in žogo odbil, Dybala pa je bil nekoliko prekratek. V drugem delu …