Liga prvakov (V ŽIVO) – Barcelona : Juventus 0:0, Monaco : Borussia 1:0 (1. polčas)*

Kategorija: Nogomet Wed, 19 Apr 2017 20:47:00 +0200 Barcelona - V nogometnih krogih pred nocojšnjima povratnima četrtfinalnima obračunoma lige prvakov odzvanja predvsem eno vprašanje: ali se lahko Barceloni še enkrat nasmehnejo vsi športni bogovi tega sveta in se katalonskemu velikanu posreči še en čudežni zasuk, kakršnega je zrežiral že v osmini finala. Tedaj je namreč v prvem dvoboju grdo pokleknil pred PSG (0:4), toda v drugo pred več kot 96.000 navijači na domačem štadionu Camp Nou nadoknadil vse in se z veličastno zmago 6:1 prebil med osem najboljših kolektivov stare celine. Danes je njegovo izhodišče le za odtenek manj klavrno: Juventus ga je namreč doma odpravil s še vedno zelo udobnih 3:0. Skrivnosti ni: varovanci Luisa Enriqueja bodo vse sile usmerili v napad, morebitni prejeti zadetek pa bi jim že skorajda zaprl polfinalna vrata, saj bi morali v tem ...

Kategorija: Nogomet Wed, 19 Apr 2017 20:47:00 +0200 Barcelona – V nogometnih krogih pred nocojšnjima povratnima četrtfinalnima obračunoma lige prvakov odzvanja predvsem eno vprašanje: ali se lahko Barceloni še enkrat nasmehnejo vsi športni bogovi tega sveta in se katalonskemu velikanu posreči še en čudežni zasuk, kakršnega je zrežiral že v osmini finala. Tedaj je namreč v prvem dvoboju grdo pokleknil pred PSG (0:4), toda v drugo pred več kot 96.000 navijači na domačem štadionu Camp Nou nadoknadil vse in se z veličastno zmago 6:1 prebil med osem najboljših kolektivov stare celine. Danes je njegovo izhodišče le za odtenek manj klavrno: Juventus ga je namreč doma odpravil s še vedno zelo udobnih 3:0. Skrivnosti ni: varovanci Luisa Enriqueja bodo vse sile usmerili v napad, morebitni prejeti zadetek pa bi jim že skorajda zaprl polfinalna vrata, saj bi morali v tem …