Marcos Tavares že četrtič letos med strelci (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Wed, 31 Jan 2018 11:08:00 +0100 Belek - Nogometaši vodilnega slovenskega prvoligaša Maribora so priprave v turškem Beleku zabelili z včerajšnjo prvo prijateljsko tekmo z osmouvrščenim kolektivom srbskega prvenstva Vojvodino in se po kar 120 minutah igre (polčas je trajal eno uro) razšli brez zmagovalca, z 2:2 (0:1). Trener Darko Milanič še ni mogel računati na Aleksandra Rajčevića in Saša Ivkovića, kapetanski trak pa si je na roko nadel vratar Jasmin Handanović, ki je moral prvič po žogo v mrežo že v šesti minuti. Vojvodina je imela tedaj veliko sreče, saj je po podaji Ivana Lakičevića po tleh Žan Kolmanič ob poskusu izbijanja žogo preusmeril ob vratnici v lastno mrežo. V drugem polčasu je Milanič na zelenico poslal povsem prevetreno zasedbo, iz začetne je ostal le Handanović, a je tudi njega v 91. minuti zamenjal Aljaž Cotman. ...

Kategorija: Nogomet Wed, 31 Jan 2018 11:08:00 +0100 Belek – Nogometaši vodilnega slovenskega prvoligaša Maribora so priprave v turškem Beleku zabelili z včerajšnjo prvo prijateljsko tekmo z osmouvrščenim kolektivom srbskega prvenstva Vojvodino in se po kar 120 minutah igre (polčas je trajal eno uro) razšli brez zmagovalca, z 2:2 (0:1). Trener Darko Milanič še ni mogel računati na Aleksandra Rajčevića in Saša Ivkovića, kapetanski trak pa si je na roko nadel vratar Jasmin Handanović, ki je moral prvič po žogo v mrežo že v šesti minuti. Vojvodina je imela tedaj veliko sreče, saj je po podaji Ivana Lakičevića po tleh Žan Kolmanič ob poskusu izbijanja žogo preusmeril ob vratnici v lastno mrežo. V drugem polčasu je Milanič na zelenico poslal povsem prevetreno zasedbo, iz začetne je ostal le Handanović, a je tudi njega v 91. minuti zamenjal Aljaž Cotman. …