Maribor preko Zrinjskega na prag lige prvakov

Kategorija: Nogomet Wed, 19 Jul 2017 22:15:00 +0200 Maribor - Nogometaši Maribora so danes v Ljudskem vrtu v povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij za ligo prvakov igrali neodločeno z Zrinjskim iz Mostarja 1:1 (1:1) in se s skupnim izidom 3:2 prebili v tretji predkrog, kjer jih 25. ali 26. julija čaka islandski Hafnarfjördur. Mariborčani so si lepo popotnico pred današnjim nadaljevanjem pripravili že na gostovanju v Mostarju, kjer so po golih Luke Zahovića in Marcosa Tavaresa slavili zmago z 2:1. Tokrat domači niso najbolje začeli, a jih neodločen izid vodi v tretji predkrog, ki jim tako že zagotavlja dodatne evropske jesenske tekme. Gostje so hitro začeli ofenzivo na mariborski gol, kar se jim je tudi obrestovalo. Mostarsko moštvo je v vodstvo prišlo že v 7. minuti, ko je Jasmin Handanović v boju za žogo trčil s Tonijem Jovićem, ki ga ...

Kategorija: Nogomet Wed, 19 Jul 2017 22:15:00 +0200 Maribor – Nogometaši Maribora so danes v Ljudskem vrtu v povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij za ligo prvakov igrali neodločeno z Zrinjskim iz Mostarja 1:1 (1:1) in se s skupnim izidom 3:2 prebili v tretji predkrog, kjer jih 25. ali 26. julija čaka islandski Hafnarfjördur. Mariborčani so si lepo popotnico pred današnjim nadaljevanjem pripravili že na gostovanju v Mostarju, kjer so po golih Luke Zahovića in Marcosa Tavaresa slavili zmago z 2:1. Tokrat domači niso najbolje začeli, a jih neodločen izid vodi v tretji predkrog, ki jim tako že zagotavlja dodatne evropske jesenske tekme. Gostje so hitro začeli ofenzivo na mariborski gol, kar se jim je tudi obrestovalo. Mostarsko moštvo je v vodstvo prišlo že v 7. minuti, ko je Jasmin Handanović v boju za žogo trčil s Tonijem Jovićem, ki ga …