Mariborčanke zaključile s pokalom Cev

Kategorija: Drugi športi Wed, 07 Feb 2018 20:18:00 +0100 Maribor - Odbojkarice Nove KBM Branika so na povratni tekmi osmine finala pokal Cev izgubile proti Jenisej Krasnojarsku z 1:3 (-24, - 21, 14, -18). Prva tekma se je končala s 3:0 za Rusinje. Mariborčanke so s tem končale omenjeno tekmovanje.Odbojkarice Jeniseja iz Krasnojarska so si že na prvi tekmi z zmago s 3:0 na stežaj odprle vrata v osmino finala pokala Cev. V Maribor so prišle po dva niza, s katerima bi si dokončno zagotovile napredovanje, ko so povedle z 2:0, pa je trener gostij Sergej Holotov zamenjal postavo in priložnost ponudil še preostalim igralkam. To so Mariborčanke izkoristile, osvojile niz in se dostojno poslovile od omenjenega evropskega tekmovanja.Napet prvi nizMariborčanke so tekmo začele dobro in povedle, toda Rusinje so hitro vzpostavile ravnotežje in ob prvem tehničnem odmoru vodile ...

Kategorija: Drugi športi Wed, 07 Feb 2018 20:18:00 +0100 Maribor – Odbojkarice Nove KBM Branika so na povratni tekmi osmine finala pokal Cev izgubile proti Jenisej Krasnojarsku z 1:3 (-24, – 21, 14, -18). Prva tekma se je končala s 3:0 za Rusinje. Mariborčanke so s tem končale omenjeno tekmovanje.Odbojkarice Jeniseja iz Krasnojarska so si že na prvi tekmi z zmago s 3:0 na stežaj odprle vrata v osmino finala pokala Cev. V Maribor so prišle po dva niza, s katerima bi si dokončno zagotovile napredovanje, ko so povedle z 2:0, pa je trener gostij Sergej Holotov zamenjal postavo in priložnost ponudil še preostalim igralkam. To so Mariborčanke izkoristile, osvojile niz in se dostojno poslovile od omenjenega evropskega tekmovanja.Napet prvi nizMariborčanke so tekmo začele dobro in povedle, toda Rusinje so hitro vzpostavile ravnotežje in ob prvem tehničnem odmoru vodile …