Matjaž Kek z Rijeko do dvojne krone

Kategorija: Nogomet Wed, 31 May 2017 22:08:00 +0200 Varaždin - Nogometašev Rijeke v letošnji sezoni nihče ne more ustaviti. Invazija Armade na štadion v Varaždinu se je končala s še enim velikim slavjem, tokrat je Dinamo padel v finalu pokala. Rijeka je bila boljša s 3:1 in tako osvojila dvojno krono hrvaškega nogometa, prvič v zgodovini kluba. Po zadnji prvenstveni tekmi, kjer so prekrokani varovanci Matjaža Keka le stežka spremljali igro, Dinamo pa je bil na Maksimirju boljši kar s 5:2, je šlo v Varaždinu vnovič zares. Rečani so bili spet agresivni in motivirani, prikazali so igro, s katero so prišli do prvega naslova državnih prvakov, Dinamo pa jim tudi tokrat ni bil kos. Mario Gavranović je Rijeko v prvem polčasu povedel v vodstvo, a je Dinamo preko Danija Olma še pred odmorom izid izenačil. Gavranović je v 46. minuti ...

Kategorija: Nogomet Wed, 31 May 2017 22:08:00 +0200 Varaždin – Nogometašev Rijeke v letošnji sezoni nihče ne more ustaviti. Invazija Armade na štadion v Varaždinu se je končala s še enim velikim slavjem, tokrat je Dinamo padel v finalu pokala. Rijeka je bila boljša s 3:1 in tako osvojila dvojno krono hrvaškega nogometa, prvič v zgodovini kluba. Po zadnji prvenstveni tekmi, kjer so prekrokani varovanci Matjaža Keka le stežka spremljali igro, Dinamo pa je bil na Maksimirju boljši kar s 5:2, je šlo v Varaždinu vnovič zares. Rečani so bili spet agresivni in motivirani, prikazali so igro, s katero so prišli do prvega naslova državnih prvakov, Dinamo pa jim tudi tokrat ni bil kos. Mario Gavranović je Rijeko v prvem polčasu povedel v vodstvo, a je Dinamo preko Danija Olma še pred odmorom izid izenačil. Gavranović je v 46. minuti …