Mladi kajakaši srebrni v Bratislavi

Kategorija: Drugi športi Sun, 23 Jul 2017 17:14:00 +0200 Bratislava - Kajakaši Martin Srabotnik, Žan Jakše in Vid Kuder Marušič so zadnji dan svetovnega prvenstva v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane v Bratislavi poskrbeli za novo kolajno slovenskega kajakaštva. V konkurenci do 23 let so zaostali le za Nemci in se veselili srebrne kolajne. Če bi slovenski kajakaši imela le en dotik manj, bi lahko slavili naslov ekipnih svetovnih prvakov do 23 let. Na koncu so s štirimi kazenskimi sekundami za ekipo Nemčije, ki je osvojila naslov prvakov, zaostali za 83 stotink sekunde. Francozi so bili tretji. »Sama vožnja je bila zelo dobra, škoda teh dveh dotikov. Na koncu smo zadovoljni s prikazanim v ekipnih vožnjah. Zmeraj smo bili ena izmed najhitrejših ekip na prvenstvih, ampak so se nam dogajale manjše napake, tako da smo potem po ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 23 Jul 2017 17:14:00 +0200 Bratislava – Kajakaši Martin Srabotnik, Žan Jakše in Vid Kuder Marušič so zadnji dan svetovnega prvenstva v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane v Bratislavi poskrbeli za novo kolajno slovenskega kajakaštva. V konkurenci do 23 let so zaostali le za Nemci in se veselili srebrne kolajne. Če bi slovenski kajakaši imela le en dotik manj, bi lahko slavili naslov ekipnih svetovnih prvakov do 23 let. Na koncu so s štirimi kazenskimi sekundami za ekipo Nemčije, ki je osvojila naslov prvakov, zaostali za 83 stotink sekunde. Francozi so bili tretji. »Sama vožnja je bila zelo dobra, škoda teh dveh dotikov. Na koncu smo zadovoljni s prikazanim v ekipnih vožnjah. Zmeraj smo bili ena izmed najhitrejših ekip na prvenstvih, ampak so se nam dogajale manjše napake, tako da smo potem po …