Mladi Slovenci še neporaženi

Kategorija: Nogomet Mon, 09 Oct 2017 22:18:00 +0200 Podgorica - Slovenski nogometaši do 21 let so začasno prevzeli vodstvo v skupini 9 kvalifikacij za evropsko prvenstvo leta 2019 v Italiji in San Marinu. Tudi po tretjem dvoboju ostajajo neporaženi, na gostovanju v Podgorici so namreč odpravili Črno goro, od katere so bili boljši s 3:1 (1:1). Povratni obračun istih tekmecev bo čez natanko mesec dni v Novi Gorici. Na prvenstvo se neposredno uvrstijo zmagovalke devetih kvalifikacijskih skupin, najboljše štiri drugouvrščene zasedbe pa čakajo še dodatne kvalifikacije. Izbranci Primoža Glihe so odlično začeli in po zaslugi Martina Kramariča vodili že v deveti minuti. Tik pred odhodom na odmor je izenačil Stefan Lončar, gostitelji pa so imeli priložnost za zasuk prek Nikole Vujnovića, ki pa je namesto mreže zatresel zgolj okvir vrat. Slovenci so to kaznovali, najprej je bil v 71. ...

Kategorija: Nogomet Mon, 09 Oct 2017 22:18:00 +0200 Podgorica – Slovenski nogometaši do 21 let so začasno prevzeli vodstvo v skupini 9 kvalifikacij za evropsko prvenstvo leta 2019 v Italiji in San Marinu. Tudi po tretjem dvoboju ostajajo neporaženi, na gostovanju v Podgorici so namreč odpravili Črno goro, od katere so bili boljši s 3:1 (1:1). Povratni obračun istih tekmecev bo čez natanko mesec dni v Novi Gorici. Na prvenstvo se neposredno uvrstijo zmagovalke devetih kvalifikacijskih skupin, najboljše štiri drugouvrščene zasedbe pa čakajo še dodatne kvalifikacije. Izbranci Primoža Glihe so odlično začeli in po zaslugi Martina Kramariča vodili že v deveti minuti. Tik pred odhodom na odmor je izenačil Stefan Lončar, gostitelji pa so imeli priložnost za zasuk prek Nikole Vujnovića, ki pa je namesto mreže zatresel zgolj okvir vrat. Slovenci so to kaznovali, najprej je bil v 71. …