Na grobem derbiju Jeseničani zdržali pritisk domačinov

Kategorija: Hokej Wed, 25 Oct 2017 21:57:00 +0200 Ljubljana - V Tivoliju sta se drugič letos v rednem delu lige AHL pomerila Olimpija in Jesenice, večni derbi pa tudi tokrat ni razočaral. Pred več kot 2000 gledalci v ledeni dvorani, veliko je bilo tudi gostujočih navijačev, so Jeseničani bolje odprli srečanje in povedli že v tretji minuti z golom Mihe Brusa, podal mu je Markus Piispanen. V drugem delu je po sumljivem drugem zadetku gostov, ko je plošček v domačo mrežo z drsalko preusmeril Tadej Čimžar, hokejistom Olimpije zavrela kri in prišlo je do dveh grobih pretepov, kakršnih na slovenskih ledenih ploskvah že nekaj časa nismo gledali. Stojan je povišal na 3:0 in zdelo se je, da bodo Jeseničani spet prepričljivo slavili. A se Olimpija ni dala, zadetek Kralja po le desetih sekundah zadnje tretjine je odprl tekmo, na 2:3 ...

Kategorija: Hokej Wed, 25 Oct 2017 21:57:00 +0200 Ljubljana – V Tivoliju sta se drugič letos v rednem delu lige AHL pomerila Olimpija in Jesenice, večni derbi pa tudi tokrat ni razočaral. Pred več kot 2000 gledalci v ledeni dvorani, veliko je bilo tudi gostujočih navijačev, so Jeseničani bolje odprli srečanje in povedli že v tretji minuti z golom Mihe Brusa, podal mu je Markus Piispanen. V drugem delu je po sumljivem drugem zadetku gostov, ko je plošček v domačo mrežo z drsalko preusmeril Tadej Čimžar, hokejistom Olimpije zavrela kri in prišlo je do dveh grobih pretepov, kakršnih na slovenskih ledenih ploskvah že nekaj časa nismo gledali. Stojan je povišal na 3:0 in zdelo se je, da bodo Jeseničani spet prepričljivo slavili. A se Olimpija ni dala, zadetek Kralja po le desetih sekundah zadnje tretjine je odprl tekmo, na 2:3 …