Na kratko: Jeseničani do tretje zaporedne zmage

Kategorija: Drugi športi Thu, 28 Sep 2017 10:56:00 +0200 Bolzano - Državni prvaki, hokejisti SIJ Acronija Jesenic, so se v alpski ligi (AHL) v četrtem dvoboju dokopali do tretje zaporedne zmage, s prepričljivih 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) so bili na gostovanju uspešnejši od Pustertala. Vseh dvomov o zmagovalcu je bilo konec že po 14 minutah, ko so »železarji« po zaslugi Blaža Tomaževiča, Erika Svetine in Aleksandra Magovca vodili že s 3:0, gladko zmago je v 45. minuti potrdil Miha Brus. Izkazal se je tudi kanadski vratar Clarke Saunders, ki je zaklenil mrežo z ubranjenimi 23 streli. Nov izziv čaka Jeseničane že pojutrišnjem, ko bodo v Podmežakli gostili Lustenau. Nov mejnik za ženski nogomet na Otoku London - Angleška nogometna zveza bo v prihodnji sezoni uvedla žensko profesionalno ligo s štirinajstimi udeleženimi klubi. Trenutno elitno tekmovanje je bilo ustanovljeno leta 2011, drugoligaško ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 28 Sep 2017 10:56:00 +0200 Bolzano – Državni prvaki, hokejisti SIJ Acronija Jesenic, so se v alpski ligi (AHL) v četrtem dvoboju dokopali do tretje zaporedne zmage, s prepričljivih 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) so bili na gostovanju uspešnejši od Pustertala. Vseh dvomov o zmagovalcu je bilo konec že po 14 minutah, ko so »železarji« po zaslugi Blaža Tomaževiča, Erika Svetine in Aleksandra Magovca vodili že s 3:0, gladko zmago je v 45. minuti potrdil Miha Brus. Izkazal se je tudi kanadski vratar Clarke Saunders, ki je zaklenil mrežo z ubranjenimi 23 streli. Nov izziv čaka Jeseničane že pojutrišnjem, ko bodo v Podmežakli gostili Lustenau. Nov mejnik za ženski nogomet na Otoku London – Angleška nogometna zveza bo v prihodnji sezoni uvedla žensko profesionalno ligo s štirinajstimi udeleženimi klubi. Trenutno elitno tekmovanje je bilo ustanovljeno leta 2011, drugoligaško …