Na Ljubnem lep ekipni uspeh Slovenk

Kategorija: Zimski Sat, 27 Jan 2018 15:43:00 +0100 Ljubno ob Savinji - Resda so se v slovenskem taboru pred domačo postajo svetovnega pokala smučarskih skakalk na Ljubnem spogledovali s stopničkami, a morajo biti tudi s končnim izplenom, dvema uvrstitvama v deseterici in štirimi v petnajsterici, zadovoljni. Pred lepim številom navijačev je bila najbližje vrhu 19-letna Ema Klinec, ki je v finalu zadržala sedmo izhodišče, tik za njo pa se je uvrstila njena ekipna kolegica iz SSK Alpina Žiri, Nika Križnar, za katero je sedmo mesto izenačen drugi najboljši dosežek doslej na preizkušnjah tega ranga. Ločile so ju le tri desetinke. Ena za drugo sta se na dvanajsto in trinajsto mesto zavihteli še Urša Bogataj in Špela Rogelj, ki sta bili prav tako zgolj dve desetinki narazen. Najizkušenejša v slovenskem taboru, Maja Vtič, tukajšnja predlanska zmagovalka, ki je ravno danes ...

Kategorija: Zimski Sat, 27 Jan 2018 15:43:00 +0100 Ljubno ob Savinji – Resda so se v slovenskem taboru pred domačo postajo svetovnega pokala smučarskih skakalk na Ljubnem spogledovali s stopničkami, a morajo biti tudi s končnim izplenom, dvema uvrstitvama v deseterici in štirimi v petnajsterici, zadovoljni. Pred lepim številom navijačev je bila najbližje vrhu 19-letna Ema Klinec, ki je v finalu zadržala sedmo izhodišče, tik za njo pa se je uvrstila njena ekipna kolegica iz SSK Alpina Žiri, Nika Križnar, za katero je sedmo mesto izenačen drugi najboljši dosežek doslej na preizkušnjah tega ranga. Ločile so ju le tri desetinke. Ena za drugo sta se na dvanajsto in trinajsto mesto zavihteli še Urša Bogataj in Špela Rogelj, ki sta bili prav tako zgolj dve desetinki narazen. Najizkušenejša v slovenskem taboru, Maja Vtič, tukajšnja predlanska zmagovalka, ki je ravno danes …