Na prvi kvalifikacijski tekmi poraz Sixta Primorske

Kategorija: Košarka Wed, 27 Sep 2017 20:52:00 +0200 Banja Luka - Košarkarji Sixta Primorske so v prvi tekmi kvalifikacij za drugo divizijo regionalne lige Aba izgubili proti Vršcu s 106:109. Na kvalifikacijskem turnirju v bosanskem mestu Laktaši sodelujeta še ekipi Sutjeske in Širokega. V ligo Aba 2 se bosta uvrstili prvi ekipi s turnirja. V drugi diviziji lige Aba bo v novi sezoni nastopalo 12 klubov; že znani udeleženci so Krka, Rogaška, Split, Bosna, Zrinjski, Dynamic Beograd, Borac Čačak, Teodo Tivat, Lovčen in Ohrid. Košarkarji Sixta Primorske so prvi poraz v Laktaših doživeli šele po treh podaljških. Košarkarji Vršca so v prvem polčasu vodili že z desetimi točkami razlike (37:27), Slovenci v tretji četrtini za sedem (48:41), a se tekma ni končala po 40 minutah. V zadnjih sekundah zadnje četrtine sta imela namreč Mirko Mulalić in Nejc Zupan priložnost, da ...

Kategorija: Košarka Wed, 27 Sep 2017 20:52:00 +0200 Banja Luka – Košarkarji Sixta Primorske so v prvi tekmi kvalifikacij za drugo divizijo regionalne lige Aba izgubili proti Vršcu s 106:109. Na kvalifikacijskem turnirju v bosanskem mestu Laktaši sodelujeta še ekipi Sutjeske in Širokega. V ligo Aba 2 se bosta uvrstili prvi ekipi s turnirja. V drugi diviziji lige Aba bo v novi sezoni nastopalo 12 klubov; že znani udeleženci so Krka, Rogaška, Split, Bosna, Zrinjski, Dynamic Beograd, Borac Čačak, Teodo Tivat, Lovčen in Ohrid. Košarkarji Sixta Primorske so prvi poraz v Laktaših doživeli šele po treh podaljških. Košarkarji Vršca so v prvem polčasu vodili že z desetimi točkami razlike (37:27), Slovenci v tretji četrtini za sedem (48:41), a se tekma ni končala po 40 minutah. V zadnjih sekundah zadnje četrtine sta imela namreč Mirko Mulalić in Nejc Zupan priložnost, da …