Najboljši nogometni podmladek v Evropi ima Nemčija (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Fri, 30 Jun 2017 23:10:00 +0200 Krakov - Nemški nogomet ima najboljši podmladek na stari celini. V finalu evropskega prvenstva do 21 let je namreč »elf« z 1:0 strl odpor zvezdniške in do danes še edine neporažene zasedbe Španije, ki ji niso pomagali niti v članski konkurenci že zelo uveljavljeni obrazi tipa Saul Ñiguez, Marco Asensio, Gerard Deulofeu ali Hector Bellerin. Junak zmage je bil Herthin zvezni igralec Mitchell Weiser. Še preden sta zasedbi odšli na glavni odmor, je v 40. minuti izkoristil podajo Jeremyja Toljana in z glavo žogo poslal prek tekmečevega čuvaja mreže Kepe Arrizabalage v oddaljenejši kot španskih vrat. Izkazalo se je, da je Weiserjev edini gol na turnirju (polfinale je celo presedel na klopi) odločil zmagovalca - in prvaka! Mladi Nemci so se do laskave trofeje prebili mukoma. V rednem delu prvenstva so premoč ...

Kategorija: Nogomet Fri, 30 Jun 2017 23:10:00 +0200 Krakov – Nemški nogomet ima najboljši podmladek na stari celini. V finalu evropskega prvenstva do 21 let je namreč »elf« z 1:0 strl odpor zvezdniške in do danes še edine neporažene zasedbe Španije, ki ji niso pomagali niti v članski konkurenci že zelo uveljavljeni obrazi tipa Saul Ñiguez, Marco Asensio, Gerard Deulofeu ali Hector Bellerin. Junak zmage je bil Herthin zvezni igralec Mitchell Weiser. Še preden sta zasedbi odšli na glavni odmor, je v 40. minuti izkoristil podajo Jeremyja Toljana in z glavo žogo poslal prek tekmečevega čuvaja mreže Kepe Arrizabalage v oddaljenejši kot španskih vrat. Izkazalo se je, da je Weiserjev edini gol na turnirju (polfinale je celo presedel na klopi) odločil zmagovalca – in prvaka! Mladi Nemci so se do laskave trofeje prebili mukoma. V rednem delu prvenstva so premoč …