NFL: Dallas po zmagi nad Kansasom spet v igri (VIDEO)

Kategorija: Drugi športi Mon, 06 Nov 2017 09:43:00 +0100 Dallas, Teksas - Nogometaši Dallas Cowboys so sezono ameriškega nogometa začeli zelo slabo, v središču pozornosti je bil pravni proces proti prvemu zvezdniku ekipe Ezekielu Elliotu, ki se vleče še vedno. Elliot zaenkrat še vedno lahko igra in njegove igre je Dallas izkoristil za povratek v lansko formo.  V nedeljskem večeru so izkoristili luknjasto obrambo Kansasa, ki ne deluje več tako dobro kot na začetku sezone. Mladi podajalec Dak Prescott je bil zanesljiv, zadetek je dosegel tudi po tleh in tekma bi bila lahko končana že ob polčasu, če ne bi v zadnji akciji Kansas City dosegel zadetka in znižal na 14:10.  V prvi akciji drugega polčasa je Kansas še enkrat zadel in zdelo se je, da bodo Chiefs vendarle prišli do zmage, saj je Alex Smith odlično vodil napad. A se ...

Kategorija: Drugi športi Mon, 06 Nov 2017 09:43:00 +0100 Dallas, Teksas – Nogometaši Dallas Cowboys so sezono ameriškega nogometa začeli zelo slabo, v središču pozornosti je bil pravni proces proti prvemu zvezdniku ekipe Ezekielu Elliotu, ki se vleče še vedno. Elliot zaenkrat še vedno lahko igra in njegove igre je Dallas izkoristil za povratek v lansko formo.  V nedeljskem večeru so izkoristili luknjasto obrambo Kansasa, ki ne deluje več tako dobro kot na začetku sezone. Mladi podajalec Dak Prescott je bil zanesljiv, zadetek je dosegel tudi po tleh in tekma bi bila lahko končana že ob polčasu, če ne bi v zadnji akciji Kansas City dosegel zadetka in znižal na 14:10.  V prvi akciji drugega polčasa je Kansas še enkrat zadel in zdelo se je, da bodo Chiefs vendarle prišli do zmage, saj je Alex Smith odlično vodil napad. A se …