NHL: Kopitar mož odločitve (VIDEO)

Kategorija: Hokej Fri, 03 Mar 2017 09:19:00 +0100 Los Angeles - Hokejisti Los Angelesa so vpisali izjemno pomembno zmago v boju za napredovanje v končnico lige NHL, s katero so prekinili niz dveh zaporednih porazov in na osmem mestu razpredelnice zahodne konference zadržali točko naskoka pred prvim zasledovalcem St. Louisom, ki je moral že četrtič zapovrstjo na kolena. Kralji so pred 18.230 gledalci v Staples Centru po kazenskih strelih s 3:2 odpravili Toronto, mož odločitve je bil Anže Kopitar. Gostitelji so dvoboj sicer slabo odprli in bili po dveh tretjinah že na robu prepada, saj so zaostajali že z 0:2. V prvi tretjini je povratnika med vratnicami Jonathana Quicka, ki je tokrat dobil prednost pred novincem Benom Bishopom, že po 124 sekundah matiral Tyler Bozak, v drugi pa s svojim šele tretjim zadetkom v sezoni še ruski branilec Nikita ...

Kategorija: Hokej Fri, 03 Mar 2017 09:19:00 +0100 Los Angeles – Hokejisti Los Angelesa so vpisali izjemno pomembno zmago v boju za napredovanje v končnico lige NHL, s katero so prekinili niz dveh zaporednih porazov in na osmem mestu razpredelnice zahodne konference zadržali točko naskoka pred prvim zasledovalcem St. Louisom, ki je moral že četrtič zapovrstjo na kolena. Kralji so pred 18.230 gledalci v Staples Centru po kazenskih strelih s 3:2 odpravili Toronto, mož odločitve je bil Anže Kopitar. Gostitelji so dvoboj sicer slabo odprli in bili po dveh tretjinah že na robu prepada, saj so zaostajali že z 0:2. V prvi tretjini je povratnika med vratnicami Jonathana Quicka, ki je tokrat dobil prednost pred novincem Benom Bishopom, že po 124 sekundah matiral Tyler Bozak, v drugi pa s svojim šele tretjim zadetkom v sezoni še ruski branilec Nikita …