Nogometni pokal, polfinale (V ŽIVO) – Maribor : Olimpija 0:0 (1. polčas)*

Kategorija: Nogomet Wed, 12 Apr 2017 17:17:00 +0200 Maribor - Potem ko so Domžale postale prvi finalist slovenskega nogometnega pokala, bodo danes zvečer dobile še tekmeca v bitki za lovoriko, ki ga bo dal večni derbi med Mariborom in Olimpijo z začetkom ob 17.15 v Ljudskem vrtu. Nekoliko boljšo popotnico imajo Ljubljančani, ki so v stožiškem prvem obračunu pred tednom dni zmagali z 2:1, a tehtnico na svojo stran nagnili šele v končnici, ko je prekaljeni Hrvat Leon Benko v petih minutah dvakrat odpravil nasprotnikovega čuvaja mreže Matka Obradovića. Za »vijolične« je zadel Dare Vršič, ki ga je trener Darko Milanič tik pred izenačujočim zadetkom »zmajev« potegnil na klop in zamenjal z Damjanom Boharjem. Danes bo v domačem kadru manjkal kartonirani branilec Marko Šuler. Ljubljančani, ki so nedavno po hitrem postopku ostali brez trenerja Marijana Pušnika, začasno ga je ...

Kategorija: Nogomet Wed, 12 Apr 2017 17:17:00 +0200 Maribor – Potem ko so Domžale postale prvi finalist slovenskega nogometnega pokala, bodo danes zvečer dobile še tekmeca v bitki za lovoriko, ki ga bo dal večni derbi med Mariborom in Olimpijo z začetkom ob 17.15 v Ljudskem vrtu. Nekoliko boljšo popotnico imajo Ljubljančani, ki so v stožiškem prvem obračunu pred tednom dni zmagali z 2:1, a tehtnico na svojo stran nagnili šele v končnici, ko je prekaljeni Hrvat Leon Benko v petih minutah dvakrat odpravil nasprotnikovega čuvaja mreže Matka Obradovića. Za »vijolične« je zadel Dare Vršič, ki ga je trener Darko Milanič tik pred izenačujočim zadetkom »zmajev« potegnil na klop in zamenjal z Damjanom Boharjem. Danes bo v domačem kadru manjkal kartonirani branilec Marko Šuler. Ljubljančani, ki so nedavno po hitrem postopku ostali brez trenerja Marijana Pušnika, začasno ga je …