Odbojkarsko EP: Rusija prevelik zalogaj, Slovenija se poslavlja

Kategorija: Drugi športi Thu, 31 Aug 2017 19:11:00 +0200 Krakov - Včerajšnja velika zmaga nad Poljsko je pri Slovencih pustila sledi. Spočiti in motivirani Rusi so se odlično pripravili na odlike slovenske reprezentance, ki že v prvih minutah ni kazala takšne energije kot včeraj, ruski velikani pa so bili na trenutke za razred boljši tekmeci. Slovenci so se borili do konca, a kaj več od častnega poraza s 3:0 tokrat niso zmogli, kljub temu pa so tudi na tem evropskem prvenstvu pustili zelo dober vtis. Slovenija odhaja domov, Rusija pa v polfinale.  Začetek tekme za Slovence ni bil najbolj vzpodbuden. Po vodstvu z 2:1 so Rusi prevzeli vajeti igre v svoje roke in z močnimi servisi povzročali ogromno preglavic predvsem Tinetu Urnautu, Rusija je povedla s 6:2. Slobodan Kovać je takoj vzel pol minute odmora in želel prebuditi nekoliko negotove ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 31 Aug 2017 19:11:00 +0200 Krakov – Včerajšnja velika zmaga nad Poljsko je pri Slovencih pustila sledi. Spočiti in motivirani Rusi so se odlično pripravili na odlike slovenske reprezentance, ki že v prvih minutah ni kazala takšne energije kot včeraj, ruski velikani pa so bili na trenutke za razred boljši tekmeci. Slovenci so se borili do konca, a kaj več od častnega poraza s 3:0 tokrat niso zmogli, kljub temu pa so tudi na tem evropskem prvenstvu pustili zelo dober vtis. Slovenija odhaja domov, Rusija pa v polfinale.  Začetek tekme za Slovence ni bil najbolj vzpodbuden. Po vodstvu z 2:1 so Rusi prevzeli vajeti igre v svoje roke in z močnimi servisi povzročali ogromno preglavic predvsem Tinetu Urnautu, Rusija je povedla s 6:2. Slobodan Kovać je takoj vzel pol minute odmora in želel prebuditi nekoliko negotove …