Odlična predstava Bujakove v Nemčiji

Kategorija: Kolesarstvo Sat, 15 Jul 2017 22:04:00 +0200 Weimar - Sedemdnevna dirka prve kategorije Thuringen Rundfahrt se za ekipo BTC City Ljubljana zaenkrat odvija sanjsko. Eugenia Bujak je bila v tretji etapi dirke spet izvrstna, tokrat se je uvrstila tik za zmagovalko. V 123 kilometrih v okolici mesta Weimar sta dva dolga vzpona poskrbela za veliko selekcijo, v ospredju je sama ostala Hayley Simmonds, ki je med drugim nastopila tudi na kronometru v okviru maratona Franje, kjer je bila četrta. Simmondsovo je lovila skupina 70 kolesark, a niso bile dovolj složne, zato je Britanka prišla do zaslužene zmage, 53 sekund kasneje pa je šprint zasledovalne skupine dobila prav Poljakinja Eugenia Bujak, na dirki v Nemčiji najboljša predstavnica slovenske ekipe.  Za piko na i je v deseterici na devetem mestu končala tudi Anna Stricker, Bujakova pa je v skupnem seštevku trenutno ...

Kategorija: Kolesarstvo Sat, 15 Jul 2017 22:04:00 +0200 Weimar – Sedemdnevna dirka prve kategorije Thuringen Rundfahrt se za ekipo BTC City Ljubljana zaenkrat odvija sanjsko. Eugenia Bujak je bila v tretji etapi dirke spet izvrstna, tokrat se je uvrstila tik za zmagovalko. V 123 kilometrih v okolici mesta Weimar sta dva dolga vzpona poskrbela za veliko selekcijo, v ospredju je sama ostala Hayley Simmonds, ki je med drugim nastopila tudi na kronometru v okviru maratona Franje, kjer je bila četrta. Simmondsovo je lovila skupina 70 kolesark, a niso bile dovolj složne, zato je Britanka prišla do zaslužene zmage, 53 sekund kasneje pa je šprint zasledovalne skupine dobila prav Poljakinja Eugenia Bujak, na dirki v Nemčiji najboljša predstavnica slovenske ekipe.  Za piko na i je v deseterici na devetem mestu končala tudi Anna Stricker, Bujakova pa je v skupnem seštevku trenutno …