Olimpijin zaporedni poraz št. 15

Kategorija: Hokej Tue, 03 Jan 2017 22:37:00 +0100 Ljubljana - Hokejisti Olimpije so imeli v 39. kolu razširjenega avstrijskega prvenstva (EBEL) priložnost, da bi pred domačimi navijači v Tivoliju proti madžarskemu predstavniku Fehervarju vendarle prekinili že zelo skeleč niz 14 zaporednih porazov in prvič po 27. novembru, ko so bili pod Rožnikom v podaljšku s 4:3 uspešnejši od VSV, spet dvignili roke zmagoslavno v zrak. A se to ni zgodilo, gostje so se v šesti minuti podaljška dokopali do 18. zmage v sezoni (3:2), Ljubljančani ostajajo pri sedmih in krepko priklenjeni na dno razpredelnice. Kakšen bo razplet obračuna, se je nakazovalo že po šestih minutah, ko je Fehervar vodil z 2:0. Prvič je vratar Jeff Frazee pokleknil tik po izteku kazni Alešu Mušiču, drugič ob kazenskem strelu. Kar se zmajem ni posrečilo v uvodni tretjini, se jim je v ...

Kategorija: Hokej Tue, 03 Jan 2017 22:37:00 +0100 Ljubljana – Hokejisti Olimpije so imeli v 39. kolu razširjenega avstrijskega prvenstva (EBEL) priložnost, da bi pred domačimi navijači v Tivoliju proti madžarskemu predstavniku Fehervarju vendarle prekinili že zelo skeleč niz 14 zaporednih porazov in prvič po 27. novembru, ko so bili pod Rožnikom v podaljšku s 4:3 uspešnejši od VSV, spet dvignili roke zmagoslavno v zrak. A se to ni zgodilo, gostje so se v šesti minuti podaljška dokopali do 18. zmage v sezoni (3:2), Ljubljančani ostajajo pri sedmih in krepko priklenjeni na dno razpredelnice. Kakšen bo razplet obračuna, se je nakazovalo že po šestih minutah, ko je Fehervar vodil z 2:0. Prvič je vratar Jeff Frazee pokleknil tik po izteku kazni Alešu Mušiču, drugič ob kazenskem strelu. Kar se zmajem ni posrečilo v uvodni tretjini, se jim je v …