»Ose« niso ponovile domačega uspeha

Kategorija: Rokomet Sat, 11 Nov 2017 21:16:00 +0100 Leon - Rokometaši velenjskega Gorenja so na prvi medsebojni tekmi evropske lige prvakov po izjemni predstavi vratarja Klemna Ferlina strli odpor španskega Ademarja iz Leona in tesno slavili s 23:22, na današnji »povratni« tekmi pa so na Pirenejskem polotoku izgubili z 28:24 in doživeli tretji poraz v skupini C. Po sedmem krogu je na prvem mestu danski Skjern z desetimi točkami, Gorenje, norveški Elverum in Ademar jih imajo po osem, švicarski Schaffhausen šest, romunski Dinamo iz Bukarešte pa dve točki. Velenjska ekipa bo v prihodnjem krogu v četrtek, 16. novembra, gostila romunski Dinamo iz Bukarešte. Izbranci hrvaškega stratega na klopi slovenskih podprvakov Željka Babića so slabo odprli tekmo v Leonu in že po enajstih minutah zaostali za tri gole. Po zaostanku 3:6 so Velenjčani zahtevali minuto odmora, a ta sprva ni prinesla ...

Kategorija: Rokomet Sat, 11 Nov 2017 21:16:00 +0100 Leon – Rokometaši velenjskega Gorenja so na prvi medsebojni tekmi evropske lige prvakov po izjemni predstavi vratarja Klemna Ferlina strli odpor španskega Ademarja iz Leona in tesno slavili s 23:22, na današnji »povratni« tekmi pa so na Pirenejskem polotoku izgubili z 28:24 in doživeli tretji poraz v skupini C. Po sedmem krogu je na prvem mestu danski Skjern z desetimi točkami, Gorenje, norveški Elverum in Ademar jih imajo po osem, švicarski Schaffhausen šest, romunski Dinamo iz Bukarešte pa dve točki. Velenjska ekipa bo v prihodnjem krogu v četrtek, 16. novembra, gostila romunski Dinamo iz Bukarešte. Izbranci hrvaškega stratega na klopi slovenskih podprvakov Željka Babića so slabo odprli tekmo v Leonu in že po enajstih minutah zaostali za tri gole. Po zaostanku 3:6 so Velenjčani zahtevali minuto odmora, a ta sprva ni prinesla …