Pet finalov za telovadce v Varni

Kategorija: Drugi športi Fri, 01 Sep 2017 21:15:00 +0200 Varna - Na prvi tekmi jesenskega dela sezone v športni gimnastiki v bolgarski Varni so slovenski telovadci pritelovadili do petih finalov. Med osmerico so v današnjih kvalifikacijah končali Rok Klavora na parterju, Teja Belak na preskoku, Tjaša Kysslef na parterju ter Lucija Hribar na dvovišinski bradlji in parterju. Klavora se je v finale uvrstil s šesto oceno, Belakova prav tako s šesto oceno, Kysselefova s sedmo, mlada Hribarjeva pa se je v finale na svetovnih pokalih uvrstila prvič v karieri. Na bradlji je bila peta, na parterju pa osma. Razočarana sta bila po kvalifikacijah predvsem Sašo Bertoncelj, ki je na konju z ročaji končal na 10. mestu, ter Alen Dimic, ki sta se mu nastopa na bradlji in drogi povsem ponesrečila in je končal v ozadju. Belakova ter Adela Šajn sta nastopili ...

Kategorija: Drugi športi Fri, 01 Sep 2017 21:15:00 +0200 Varna – Na prvi tekmi jesenskega dela sezone v športni gimnastiki v bolgarski Varni so slovenski telovadci pritelovadili do petih finalov. Med osmerico so v današnjih kvalifikacijah končali Rok Klavora na parterju, Teja Belak na preskoku, Tjaša Kysslef na parterju ter Lucija Hribar na dvovišinski bradlji in parterju. Klavora se je v finale uvrstil s šesto oceno, Belakova prav tako s šesto oceno, Kysselefova s sedmo, mlada Hribarjeva pa se je v finale na svetovnih pokalih uvrstila prvič v karieri. Na bradlji je bila peta, na parterju pa osma. Razočarana sta bila po kvalifikacijah predvsem Sašo Bertoncelj, ki je na konju z ročaji končal na 10. mestu, ter Alen Dimic, ki sta se mu nastopa na bradlji in drogi povsem ponesrečila in je končal v ozadju. Belakova ter Adela Šajn sta nastopili …