Petra Koren potrdila normo za člansko EP, Tina Šutej uspešna v skoku s palico

Kategorija: Drugi športi Sat, 18 Feb 2017 20:13:00 +0100 Celje - Petra Koren (Kronos) je na državnem dvoranskem prvenstvu v atletiki v Celju zmagala v troskoku in s 13,56 metra potrdila normo za dvoransko evropsko prvenstvo marca v Beogradu, ki jo je imela že od lani. Tina Šutej (Mass) se je izkazala v skoku s palico in preskočila 4,42 metra. Lara Omerzu (Brežice) je slavila v skoku v višino in z 1,84 m za pet centimetrov zaostala za normo za EP v srbski prestolnici, na 60 m so od tega cilja tri stotinke ločile Eneja Vrhunca (Mass), ki je tekel 6,77 sekunde, desetinka pa mladinko Agato Zupin (Kamnik, 7,52). Na 60 m ovire je dvoboj dobila Joni Tomičič Prezelj (Olimpija), ki je z 8,35 sekunde za 11 stotink zgrešila normo za EP, Manca Šepetavc (Mass) pa je na drugem mestu tekla ...

Kategorija: Drugi športi Sat, 18 Feb 2017 20:13:00 +0100 Celje – Petra Koren (Kronos) je na državnem dvoranskem prvenstvu v atletiki v Celju zmagala v troskoku in s 13,56 metra potrdila normo za dvoransko evropsko prvenstvo marca v Beogradu, ki jo je imela že od lani. Tina Šutej (Mass) se je izkazala v skoku s palico in preskočila 4,42 metra. Lara Omerzu (Brežice) je slavila v skoku v višino in z 1,84 m za pet centimetrov zaostala za normo za EP v srbski prestolnici, na 60 m so od tega cilja tri stotinke ločile Eneja Vrhunca (Mass), ki je tekel 6,77 sekunde, desetinka pa mladinko Agato Zupin (Kamnik, 7,52). Na 60 m ovire je dvoboj dobila Joni Tomičič Prezelj (Olimpija), ki je z 8,35 sekunde za 11 stotink zgrešila normo za EP, Manca Šepetavc (Mass) pa je na drugem mestu tekla …