Po Carrillu na Hajdukovi klopi Kopić

Kategorija: Nogomet Mon, 13 Nov 2017 16:17:00 +0100 Split - Novi trener hrvaškega nogometnega velikana Hajduka je 40-letni Željko Kopić, ki je na vročem stolčku splitskega moštva nasledil španskega strokovnjaka Joana Carrilla. Pod njegovo taktirko namreč zasedba ni dosegala pričakovanih rezultatov, trenutno na hrvaški prvoligaški razpredelnici zaseda šele četrto mesto s kar dvanajstimi točkami zaostanka za vodilnim večnim tekmecem, zagrebškim Dinamom, v zadnjih treh dvobojih ni okusila slasti zmage, v sezoni pa ima v žepu že štiri poraze. Sodu je dno izbil zadnji izpred dobrega tedna dni pred domačimi navijači proti zadnjeuvrščenemu Rudešu (2:3), pa čeravno so gostitelji, ki jih je svojčas - v drugi polovici lanskega leta - vodil tudi Marijan Pušnik, v 21. minuti že vodili z 2:0. Kopić je v času igralske kariere branil barve Čakovca, Marsonie, Sydney Uniteda in Hrvatskega Dragovoljca, kot trener pa je ...

Kategorija: Nogomet Mon, 13 Nov 2017 16:17:00 +0100 Split – Novi trener hrvaškega nogometnega velikana Hajduka je 40-letni Željko Kopić, ki je na vročem stolčku splitskega moštva nasledil španskega strokovnjaka Joana Carrilla. Pod njegovo taktirko namreč zasedba ni dosegala pričakovanih rezultatov, trenutno na hrvaški prvoligaški razpredelnici zaseda šele četrto mesto s kar dvanajstimi točkami zaostanka za vodilnim večnim tekmecem, zagrebškim Dinamom, v zadnjih treh dvobojih ni okusila slasti zmage, v sezoni pa ima v žepu že štiri poraze. Sodu je dno izbil zadnji izpred dobrega tedna dni pred domačimi navijači proti zadnjeuvrščenemu Rudešu (2:3), pa čeravno so gostitelji, ki jih je svojčas – v drugi polovici lanskega leta – vodil tudi Marijan Pušnik, v 21. minuti že vodili z 2:0. Kopić je v času igralske kariere branil barve Čakovca, Marsonie, Sydney Uniteda in Hrvatskega Dragovoljca, kot trener pa je …