Po drugem dnevu v vodstvu Ogier

Kategorija: Avtomoto Fri, 26 Jan 2018 18:44:00 +0100 Monte Carlo - Svetovni prvak v reliju Sebastien Ogier (Ford) je najbolje začel novo sezono svetovnega prvenstva. Po drugem dnevu uvodne dirke v Monte Carlu ima Francoz 14,9 sekunde naskoka pred Estoncem Ottom Tänakom (Toyota), tretji je Španec Dani Sordo (Hyundai), ki zaostaja 59 sekund. Ogier je naskok na novo zmago in tudi na nov naslov prvaka, lovi že šestega zaporednega, napovedal z najhitrejšim začetkom sezone 2018. Dobil je že uvodna četrtkova nočna »brzinca«, danes pa je ohranil prednost pred nekdanjim sotekmovalcem pri Fordu Tänakom, ki letos vozi za Toyoto. Monte je že zahteval prvi odstop med vodilnimi, saj je Norvežan Andreas Mikkelsen, ki je bil po prvem dnevu drugi, obtičal na startu četrte hitrostne preizkušnje zaradi tehničnih težav. »Seveda je bilo težko. Toda spredaj sem in to je zelo dobro. Če se ...

Kategorija: Avtomoto Fri, 26 Jan 2018 18:44:00 +0100 Monte Carlo – Svetovni prvak v reliju Sebastien Ogier (Ford) je najbolje začel novo sezono svetovnega prvenstva. Po drugem dnevu uvodne dirke v Monte Carlu ima Francoz 14,9 sekunde naskoka pred Estoncem Ottom Tänakom (Toyota), tretji je Španec Dani Sordo (Hyundai), ki zaostaja 59 sekund. Ogier je naskok na novo zmago in tudi na nov naslov prvaka, lovi že šestega zaporednega, napovedal z najhitrejšim začetkom sezone 2018. Dobil je že uvodna četrtkova nočna »brzinca«, danes pa je ohranil prednost pred nekdanjim sotekmovalcem pri Fordu Tänakom, ki letos vozi za Toyoto. Monte je že zahteval prvi odstop med vodilnimi, saj je Norvežan Andreas Mikkelsen, ki je bil po prvem dnevu drugi, obtičal na startu četrte hitrostne preizkušnje zaradi tehničnih težav. »Seveda je bilo težko. Toda spredaj sem in to je zelo dobro. Če se …