Po hudih mukah izbruhnil zimzeleni kapetan

Kategorija: Nogomet Mon, 03 Oct 2016 11:00:00 +0200 Maribor – Pred tekmo je kapetan Maribora Marcos Tavares prejel darilo za 400 tekem, odigranih v vijoličnem dresu, po koncu derbija 12. kola 1. SNL pa je 32-letni Brazilec prejemal čestitke za dva gola v svoji 401. tekmi. Bila sta odločilna, z njima je v razmaku petih minut na začetku drugega polčasa zaostanek Maribora z 0:1 spremenil v vodstvo z 2:1. Piko na i in zmago Maribora s 3:1 je postavil strelec z izjemnim občutkom Luka Zahović. Njegov prefinjen zaključek soočenja iz oči v oči z domžalskim vratarjem Dejanom Milićem je bila še ena njegova mojstrovina, ob kateri bi se lahko marsikaj naučili veliko bolj izkušeni strelci. Še bolj prepričljivo zmago je zastreljal še en rezervist Damjan Bohar v zadnjih sekundah po domiselni izvedbi prostega strela. Na robu kazenskega prostora ...

Kategorija: Nogomet Mon, 03 Oct 2016 11:00:00 +0200 Maribor – Pred tekmo je kapetan Maribora Marcos Tavares prejel darilo za 400 tekem, odigranih v vijoličnem dresu, po koncu derbija 12. kola 1. SNL pa je 32-letni Brazilec prejemal čestitke za dva gola v svoji 401. tekmi. Bila sta odločilna, z njima je v razmaku petih minut na začetku drugega polčasa zaostanek Maribora z 0:1 spremenil v vodstvo z 2:1. Piko na i in zmago Maribora s 3:1 je postavil strelec z izjemnim občutkom Luka Zahović. Njegov prefinjen zaključek soočenja iz oči v oči z domžalskim vratarjem Dejanom Milićem je bila še ena njegova mojstrovina, ob kateri bi se lahko marsikaj naučili veliko bolj izkušeni strelci. Še bolj prepričljivo zmago je zastreljal še en rezervist Damjan Bohar v zadnjih sekundah po domiselni izvedbi prostega strela. Na robu kazenskega prostora …