Po zmagi v derbiju hud spodrsljaj Maribora

Kategorija: Nogomet Wed, 11 May 2016 18:25:00 +0200 Ljubljana - Na enak način, kot so se branilci naslova, nogometaši Maribora, dokopali do sobotne zmage v stožiškem večnem derbiju z vodilno Olimpijo (2:1), so danes ostali praznih rok v domačem dvoboju 34. kola slovenskega prvoligaškega tekmovanja z Rudarjem. Velenjčani (brez trenerja Jerneja Javornika, ki je po treh letih in pol na klopi odstopil iz osebnih razlogov tik pred dvobojem) so bili namreč boljši s 3:2, odločilni zadetek pa je Nikola Tolimir dosegel v peti minuti sodnikovega dodatka, potem ko so »vijoličasti« še v 78. minuti vodili z 2:1. Morda že odločilen spodrsljaj varovancev trenerja Darka Milaniča je kajpak odprtih rok izkoristila Olimpija, ki se je s težkega gostovanja v Celju, ki je bil sedem dvobojev zapored neporažen, vrnila s polnim plenom in zmago s 3:1. Po polčasu je bila za ...

Kategorija: Nogomet Wed, 11 May 2016 18:25:00 +0200 Ljubljana – Na enak način, kot so se branilci naslova, nogometaši Maribora, dokopali do sobotne zmage v stožiškem večnem derbiju z vodilno Olimpijo (2:1), so danes ostali praznih rok v domačem dvoboju 34. kola slovenskega prvoligaškega tekmovanja z Rudarjem. Velenjčani (brez trenerja Jerneja Javornika, ki je po treh letih in pol na klopi odstopil iz osebnih razlogov tik pred dvobojem) so bili namreč boljši s 3:2, odločilni zadetek pa je Nikola Tolimir dosegel v peti minuti sodnikovega dodatka, potem ko so »vijoličasti« še v 78. minuti vodili z 2:1. Morda že odločilen spodrsljaj varovancev trenerja Darka Milaniča je kajpak odprtih rok izkoristila Olimpija, ki se je s težkega gostovanja v Celju, ki je bil sedem dvobojev zapored neporažen, vrnila s polnim plenom in zmago s 3:1. Po polčasu je bila za …