Poldrugi milijon evrov za nove cilje na ledu

Kategorija: Hokej Tue, 18 Oct 2016 23:27:00 +0200 Ljubljana – Hokejisti Olimpije danes niso nadaljevali lepega niza v EBEL, moštvo KAC je na tivolskem ledu potrdilo favorizirano vlogo. Podružnična celovška zasedba ni bila kos Jesenicam v AHL, na zasedanju skupščine HZS pa so predstavili višji proračun kot v preteklosti.Dve zaporedni zmagi ljubljanskega moštva v razširjenem avstrijskem prvenstvu prav pretirano nista pritegnili pozornosti ljubljanskega športnega občinstva, da bi bila dvorana polna kot pred leti, bodo očitno morale biti igre na ledu kot tudi marketinški pristop na višji ravni. Sicer pa se Olimpija ni ustrašila realno močnejših tekmecev, po zaostanku z 0:2 je z goloma vrnila tekmo na lepo izhodišče, le za poznejši zasuk ni bilo več ne odločnosti ne kakovosti. Zmaji so dva gola od skupno šestih prejeli, ko so imeli tekmeci na ledu igralca manj (!), dodobra jim ...

Kategorija: Hokej Tue, 18 Oct 2016 23:27:00 +0200 Ljubljana – Hokejisti Olimpije danes niso nadaljevali lepega niza v EBEL, moštvo KAC je na tivolskem ledu potrdilo favorizirano vlogo. Podružnična celovška zasedba ni bila kos Jesenicam v AHL, na zasedanju skupščine HZS pa so predstavili višji proračun kot v preteklosti.Dve zaporedni zmagi ljubljanskega moštva v razširjenem avstrijskem prvenstvu prav pretirano nista pritegnili pozornosti ljubljanskega športnega občinstva, da bi bila dvorana polna kot pred leti, bodo očitno morale biti igre na ledu kot tudi marketinški pristop na višji ravni. Sicer pa se Olimpija ni ustrašila realno močnejših tekmecev, po zaostanku z 0:2 je z goloma vrnila tekmo na lepo izhodišče, le za poznejši zasuk ni bilo več ne odločnosti ne kakovosti. Zmaji so dva gola od skupno šestih prejeli, ko so imeli tekmeci na ledu igralca manj (!), dodobra jim …