Polona Hercog ostala brez polfinala Aucklanda

Kategorija: Tenis Sat, 06 Jan 2018 10:06:00 +0100 Auckland - Slovenska teniška igralka Polona Hercog je na turnirju WTA v Aucklandu z nagradnim skladom 226.000 dolarjev nastope končala v četrtfinalu. Po dveh prekinitvah zaradi dežja je četrtfinalni dvoboj proti drugi nosilki, Nemki Juliji Görges, izgubila dvakrat s po 4:6. Turnir v Aucklandu igralkam služi kot pripravljalni za prvi grand slam sezone, odprto prvenstvo Avstralije, ki se bo v Melbournu začelo 15. januarja. Auckland, WTA (226.000 USD):- četrtfinale:Julia Görges (Nem/2) - Polona Hercog (Slo) 6:4, 6:4. Dalila Jakupovič do prve turnirske zmage leta med dvojicami Slovenska teniška igralka Dalila Jakupovič je ob začetku sezone med dvojicami osvojila naslov na 25.000 dolarjev vrednem turnirju ITF v avstralskem Playfordu. Med posameznicami je kot peta nosilka končala nastope v drugem krogu, v dvojicah pa je z 22-letno Rusinjo Irino Kromačevo, s katero sta bili prvi nosilki, ...

Kategorija: Tenis Sat, 06 Jan 2018 10:06:00 +0100 Auckland – Slovenska teniška igralka Polona Hercog je na turnirju WTA v Aucklandu z nagradnim skladom 226.000 dolarjev nastope končala v četrtfinalu. Po dveh prekinitvah zaradi dežja je četrtfinalni dvoboj proti drugi nosilki, Nemki Juliji Görges, izgubila dvakrat s po 4:6. Turnir v Aucklandu igralkam služi kot pripravljalni za prvi grand slam sezone, odprto prvenstvo Avstralije, ki se bo v Melbournu začelo 15. januarja. Auckland, WTA (226.000 USD):- četrtfinale:Julia Görges (Nem/2) – Polona Hercog (Slo) 6:4, 6:4. Dalila Jakupovič do prve turnirske zmage leta med dvojicami Slovenska teniška igralka Dalila Jakupovič je ob začetku sezone med dvojicami osvojila naslov na 25.000 dolarjev vrednem turnirju ITF v avstralskem Playfordu. Med posameznicami je kot peta nosilka končala nastope v drugem krogu, v dvojicah pa je z 22-letno Rusinjo Irino Kromačevo, s katero sta bili prvi nosilki, …