Portugalci in Švicarji bodo o neposredni uvrstitvi na SP odločali na medsebojni tekmi

Kategorija: Nogomet Sat, 07 Oct 2017 23:41:00 +0200 Ljubljana - Nogometne reprezentance so odigrale še zadnje tekme 9. kroga kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018. V skupinah A, B in H se 12 že uvrščenim reprezentancam ni pridružila še nobena. V skupini A najbolje kaže Francozom in Švedom, v skupini B bosta za prvo mesto igrali Portugalska in Švica, v skupini H so ob vodilni Belgiji blizu drugemu mestu Grki. V skupini A je najprej Švedska kar z 8:0 premagala Luksemburg, pri čemer je Marcus Berg prispeval kar štiri zadetke. Francozi so v Bolgariji zmagali z 1:0, Blaise Matuidi je zadel že v tretji minuti. Nizozemci so zmagali v Belorusiji s 3:1. Za Nizozemce so zadeli Davy Propper (24.), Arjen Roben (84./11 m) in Memphis Depay (90.). Francozi bodo v zadnjem krogu gostili Belorusijo, Švede pa čaka gostovanje na Nizozemskem. V ...

Kategorija: Nogomet Sat, 07 Oct 2017 23:41:00 +0200 Ljubljana – Nogometne reprezentance so odigrale še zadnje tekme 9. kroga kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018. V skupinah A, B in H se 12 že uvrščenim reprezentancam ni pridružila še nobena. V skupini A najbolje kaže Francozom in Švedom, v skupini B bosta za prvo mesto igrali Portugalska in Švica, v skupini H so ob vodilni Belgiji blizu drugemu mestu Grki. V skupini A je najprej Švedska kar z 8:0 premagala Luksemburg, pri čemer je Marcus Berg prispeval kar štiri zadetke. Francozi so v Bolgariji zmagali z 1:0, Blaise Matuidi je zadel že v tretji minuti. Nizozemci so zmagali v Belorusiji s 3:1. Za Nizozemce so zadeli Davy Propper (24.), Arjen Roben (84./11 m) in Memphis Depay (90.). Francozi bodo v zadnjem krogu gostili Belorusijo, Švede pa čaka gostovanje na Nizozemskem. V …