Predsezona NBA: Udrih vnovič obsedel (VIDEO)

Kategorija: Košarka Wed, 11 Oct 2017 11:02:00 +0200 Toronto - Košarkarji Detroita so morali v četrtem pipravljalnem dvoboju pred skorajšnjim začetkom nove sezone lige NBA drugič na kolena. Na gostovanju v Air Canada Centru so premoč priznali Torontu, ki je bil prepričljivo boljši s 116:94 in ima zdaj v pripravljalnem obdobju enak izkupiček zmag in porazov kot Detroit. Izid je bil v celotnem obračunu poravnan zgolj enkrat, pri 2:2, sicer pa so bili vselej korak spredaj domači, ki so sredi zadnje četrtine z delnim izidom 21:4 vodili že tudi za 32 točk, kar pa jih je uspavalo, tako da so gostje z dvanajstimi zaporednimi doseženimi točkami vsaj nekoliko ublažili poraz. Pri Torontu se je Jonas Valančiunas veselil dvojnega dvojčka za 18 točk in 11 skokov. Pri Detroitu je izkušeni Šempetrčan Beno Udrih, enako kot že v prejšnjih treh poskusih, obsedel ...

Kategorija: Košarka Wed, 11 Oct 2017 11:02:00 +0200 Toronto – Košarkarji Detroita so morali v četrtem pipravljalnem dvoboju pred skorajšnjim začetkom nove sezone lige NBA drugič na kolena. Na gostovanju v Air Canada Centru so premoč priznali Torontu, ki je bil prepričljivo boljši s 116:94 in ima zdaj v pripravljalnem obdobju enak izkupiček zmag in porazov kot Detroit. Izid je bil v celotnem obračunu poravnan zgolj enkrat, pri 2:2, sicer pa so bili vselej korak spredaj domači, ki so sredi zadnje četrtine z delnim izidom 21:4 vodili že tudi za 32 točk, kar pa jih je uspavalo, tako da so gostje z dvanajstimi zaporednimi doseženimi točkami vsaj nekoliko ublažili poraz. Pri Torontu se je Jonas Valančiunas veselil dvojnega dvojčka za 18 točk in 11 skokov. Pri Detroitu je izkušeni Šempetrčan Beno Udrih, enako kot že v prejšnjih treh poskusih, obsedel …