Primerjajo ga z legendarnim Piksijem

Kategorija: Nogomet Sun, 16 Oct 2016 12:00:00 +0200 Na Marakani znova odmeva nogometnemu mojstru v čast. Prvi mož Srbije Dušan Tadić si je nekaj minut pred koncem razburljivega dvoboja z Avstrijo prislužil zaslužene ovacije zahtevnih navijačev. Številka deset je navdušila, zabila je zmagoviti gol za 3:2 in sijajno septembrsko ter oktobrsko statistiko dopolnila s tremi goli in petimi podajami.»Dušan Tadić, Dušan Tadić ...« je odmevalo s tribun največjega stadiona v Srbiji. Tadićeve številke po treh tekmah so impresivne in ga uvrščajo na sam vrh, tako kot Srbijo v izjemno zahtevni skupini D, v kateri se za prvo ali drugo mesto potegujejo še Irska, Wales in Avstrija. »Skoraj sem zajokal,« je čustveno sprejel odziv navijačev, kakršnega že dolgo ni bilo slišati v srbskem hramu nogometa. Po drugi kvalifikacijski zmagi srbska nogometna reprezentanca znova kaže obrise spoštovanja vrednega moštva. Še ...

Kategorija: Nogomet Sun, 16 Oct 2016 12:00:00 +0200 Na Marakani znova odmeva nogometnemu mojstru v čast. Prvi mož Srbije Dušan Tadić si je nekaj minut pred koncem razburljivega dvoboja z Avstrijo prislužil zaslužene ovacije zahtevnih navijačev. Številka deset je navdušila, zabila je zmagoviti gol za 3:2 in sijajno septembrsko ter oktobrsko statistiko dopolnila s tremi goli in petimi podajami.»Dušan Tadić, Dušan Tadić …« je odmevalo s tribun največjega stadiona v Srbiji. Tadićeve številke po treh tekmah so impresivne in ga uvrščajo na sam vrh, tako kot Srbijo v izjemno zahtevni skupini D, v kateri se za prvo ali drugo mesto potegujejo še Irska, Wales in Avstrija. »Skoraj sem zajokal,« je čustveno sprejel odziv navijačev, kakršnega že dolgo ni bilo slišati v srbskem hramu nogometa. Po drugi kvalifikacijski zmagi srbska nogometna reprezentanca znova kaže obrise spoštovanja vrednega moštva. Še …