Proti Škotom brez Rooneyja

Kategorija: Nogomet Thu, 25 May 2017 14:29:00 +0200 London - Selektor angleške nogometne reprezentance Gareth Southgate na seznam izbrancev za dvoboj kvalifikacij za nastop na svetovnem prvenstvu prihodnje leto v Rusiji, otoški derbi s tekmecem z najdaljšim stažem Škotsko, in za prijateljski obračun s Francijo ni uvrstil kapetana izbrane vrste in tudi novega zmagovalca evropske lige Manchester Uniteda, Wayna Rooneyja. Prekaljeni 31-letni napadalec, sicer najboljši strelec v angleški reprezentanci, je mesto v postavah Uniteda in Anglije izgubil marca ob poškodbi kolena, ki je zdaj že preteklost, vseeno pa je v sinočnjem finalu evropskem lige z Ajaxom (2:0) na igrišču prebil le nekaj trenutkov, Jose Mourinho ga je namreč v ogenj poslal v poslednjih trenutkih dvoboja, v 90. minuti, kot zamenjavo za Juana Mato. V majici z državnim grbom je Rooney zbral 119 tekem in prispeval 53 zadetkov, upa pa, da ...

Kategorija: Nogomet Thu, 25 May 2017 14:29:00 +0200 London – Selektor angleške nogometne reprezentance Gareth Southgate na seznam izbrancev za dvoboj kvalifikacij za nastop na svetovnem prvenstvu prihodnje leto v Rusiji, otoški derbi s tekmecem z najdaljšim stažem Škotsko, in za prijateljski obračun s Francijo ni uvrstil kapetana izbrane vrste in tudi novega zmagovalca evropske lige Manchester Uniteda, Wayna Rooneyja. Prekaljeni 31-letni napadalec, sicer najboljši strelec v angleški reprezentanci, je mesto v postavah Uniteda in Anglije izgubil marca ob poškodbi kolena, ki je zdaj že preteklost, vseeno pa je v sinočnjem finalu evropskem lige z Ajaxom (2:0) na igrišču prebil le nekaj trenutkov, Jose Mourinho ga je namreč v ogenj poslal v poslednjih trenutkih dvoboja, v 90. minuti, kot zamenjavo za Juana Mato. V majici z državnim grbom je Rooney zbral 119 tekem in prispeval 53 zadetkov, upa pa, da …