Prva regionalna zmaga Krima

Kategorija: Rokomet Sat, 16 Sep 2017 10:06:00 +0200 Podgorica - Za slovenskimi prvakinjami, rokometašicami Krima Mercatorja, je prvi turnir regionalne lige v novi sezoni. Po četrtkovi izjemni borbi proti makedonskemu Vardarju (27:30) so varovanke trenerja Uroša Bregarja včeraj po izenačenem boju s 23:22 (13:12) odpravile domačo Budućnost. »Zelo sem vesel, da smo se brez treh standardnih igralk in za nameček še z rdečim kartonom, ki ga je prejela Nina Zulić, dokopali do te zmage. Odigrali smo dobro v obrambi in se borili vseh 60 minut, naposled pa se veselili zaslužene zmage,« je strnil vtise Bregar. Ljubljančanke so v Črno goro odpotovale v zdesetkani zasedbi, zato so priložnost za dokazovanje dobile tudi igralke s sicer manjšo minutažo, med njimi tudi še ne polnoletna Tija Gomilar Zickero. Včerajšnji dvoboj je bil izenačen, slovenske šampionke so deset minut pred koncem ušle z ...

Kategorija: Rokomet Sat, 16 Sep 2017 10:06:00 +0200 Podgorica – Za slovenskimi prvakinjami, rokometašicami Krima Mercatorja, je prvi turnir regionalne lige v novi sezoni. Po četrtkovi izjemni borbi proti makedonskemu Vardarju (27:30) so varovanke trenerja Uroša Bregarja včeraj po izenačenem boju s 23:22 (13:12) odpravile domačo Budućnost. »Zelo sem vesel, da smo se brez treh standardnih igralk in za nameček še z rdečim kartonom, ki ga je prejela Nina Zulić, dokopali do te zmage. Odigrali smo dobro v obrambi in se borili vseh 60 minut, naposled pa se veselili zaslužene zmage,« je strnil vtise Bregar. Ljubljančanke so v Črno goro odpotovale v zdesetkani zasedbi, zato so priložnost za dokazovanje dobile tudi igralke s sicer manjšo minutažo, med njimi tudi še ne polnoletna Tija Gomilar Zickero. Včerajšnji dvoboj je bil izenačen, slovenske šampionke so deset minut pred koncem ušle z …