PSG razžalostil slovensko trojico, v finalu ga čaka Vardar

Kategorija: Rokomet Sat, 03 Jun 2017 20:15:00 +0200 Köln - Nemško prizorišče gosti enega najbolj izenačenih zaključnih turnirjev četverice v zadnjih letih, kar sta v prvem polfinalu potrdila pariški PSG in madžarski Vezsprem. Boljši je bil Gorazd Škof, ki je s parižani slovensko trojico v madžarskem velikanu premagal tesno, na koncu je semafor pokazal 27:26. Po izenačenem prvem polčasu je sledila razburljiva končnica srečanja, ki gledalcev ni pustila ravnodušnih. Parižani so bili vseskozi v rahli prednosti, a jim je Vezsprem dihal za ovratnik. Infarktni zaključek je vendarle pripadel bolj izkušeni ekipi PSG-ja, kjer Gorazd Škof krije hrbet legendarnemu Thierryu Omeyerju. Spet se je izkazal prekaljeni Nikola Karabatić, ki sicer ni imel svojega dne, a je edini gol iz igre dosegel v 58. minuti, ko je povišal prednost Francozov na 27:25 in zakoličil pot do zmage.  Gašper Marguč je za poražence ...

Kategorija: Rokomet Sat, 03 Jun 2017 20:15:00 +0200 Köln – Nemško prizorišče gosti enega najbolj izenačenih zaključnih turnirjev četverice v zadnjih letih, kar sta v prvem polfinalu potrdila pariški PSG in madžarski Vezsprem. Boljši je bil Gorazd Škof, ki je s parižani slovensko trojico v madžarskem velikanu premagal tesno, na koncu je semafor pokazal 27:26. Po izenačenem prvem polčasu je sledila razburljiva končnica srečanja, ki gledalcev ni pustila ravnodušnih. Parižani so bili vseskozi v rahli prednosti, a jim je Vezsprem dihal za ovratnik. Infarktni zaključek je vendarle pripadel bolj izkušeni ekipi PSG-ja, kjer Gorazd Škof krije hrbet legendarnemu Thierryu Omeyerju. Spet se je izkazal prekaljeni Nikola Karabatić, ki sicer ni imel svojega dne, a je edini gol iz igre dosegel v 58. minuti, ko je povišal prednost Francozov na 27:25 in zakoličil pot do zmage.  Gašper Marguč je za poražence …