Rafa po bližnjici v finale

Kategorija: Tenis Sat, 04 Mar 2017 11:54:00 +0100 Acapulco - Nekdanji prvi, zdaj pa šesti teniški igralec sveta Rafael Nadal je na odlični poti k osvojitvi še tretjega turnirja ATP z nagradnim skladom 1.491.310 dolarjev v mehiškem Acapulcu. Drugi nosilec se je v finale prebil zares bliskovito, saj je tretjepostavljenega Hrvata Marina Čilića s polfinalu s 6:1 in 6:2 odpravil po zgolj 85 minutah igre. Kot zadnji se mu bo skušal po robu postaviti 40. lopar sveta, Američan Sam Querrey, ki bo ne glede na razplet jutrišnjega finala na ponedeljkovi najnovejši svetovni jakostni lestvici napredoval za najmanj enajst mest. Nadal v Acapulcu nastopa tretjič, doslej pa je zmagal v vseh 14 dvobojih in - verjeli ali ne - dobil tudi vseh 28 nizov! Niti polfinalni tekmec, ki ni izkoristil niti ene od sedmih priložnosti za brejk (Rafa je štiri ...

Kategorija: Tenis Sat, 04 Mar 2017 11:54:00 +0100 Acapulco – Nekdanji prvi, zdaj pa šesti teniški igralec sveta Rafael Nadal je na odlični poti k osvojitvi še tretjega turnirja ATP z nagradnim skladom 1.491.310 dolarjev v mehiškem Acapulcu. Drugi nosilec se je v finale prebil zares bliskovito, saj je tretjepostavljenega Hrvata Marina Čilića s polfinalu s 6:1 in 6:2 odpravil po zgolj 85 minutah igre. Kot zadnji se mu bo skušal po robu postaviti 40. lopar sveta, Američan Sam Querrey, ki bo ne glede na razplet jutrišnjega finala na ponedeljkovi najnovejši svetovni jakostni lestvici napredoval za najmanj enajst mest. Nadal v Acapulcu nastopa tretjič, doslej pa je zmagal v vseh 14 dvobojih in – verjeli ali ne – dobil tudi vseh 28 nizov! Niti polfinalni tekmec, ki ni izkoristil niti ene od sedmih priložnosti za brejk (Rafa je štiri …