Rdeči razkrili glavnega krivca za slab vikend na Otoku – smolo

Kategorija: Avtomoto Tue, 18 Jul 2017 12:00:00 +0200 Silverstone – Kakšno razliko lahko prinese ena dirka in kako hitro se stvari zasučejo v formuli 1. Pred Silverstonom je bil Sebastian Vettel miren na vrhu, zdaj so se nadenj zgrnile sence dvoma. Poletni premor bo zanj prišel kot zvonec za načetega boksarja, a pred tem mora »preživeti« Madžarsko, kjer se superhitri Lewis Hamilton počuti skoraj kot doma.Čudna so pota boginje Fortune, še zlasti v svetu motošporta, kjer je toliko spremenljivk. Ko je po Avstriji njegova prednost v svetovnem prvenstvu pred Hamiltonom zrasla na debelih 20 točk, je bil Vettel poln samozavesti, a sicer suhi Silverstone je prinesel hladno prho. Ferrari je bil že v kvalifikacijah nekonkurenčen Mercedesu, dirka ni prinesla drugačne slike. Še več, potem ko je na štartu izgubil tretje mesto, Vettel nikakor ni zmogel mimo najstnika Maxa ...

Kategorija: Avtomoto Tue, 18 Jul 2017 12:00:00 +0200 Silverstone – Kakšno razliko lahko prinese ena dirka in kako hitro se stvari zasučejo v formuli 1. Pred Silverstonom je bil Sebastian Vettel miren na vrhu, zdaj so se nadenj zgrnile sence dvoma. Poletni premor bo zanj prišel kot zvonec za načetega boksarja, a pred tem mora »preživeti« Madžarsko, kjer se superhitri Lewis Hamilton počuti skoraj kot doma.Čudna so pota boginje Fortune, še zlasti v svetu motošporta, kjer je toliko spremenljivk. Ko je po Avstriji njegova prednost v svetovnem prvenstvu pred Hamiltonom zrasla na debelih 20 točk, je bil Vettel poln samozavesti, a sicer suhi Silverstone je prinesel hladno prho. Ferrari je bil že v kvalifikacijah nekonkurenčen Mercedesu, dirka ni prinesla drugačne slike. Še več, potem ko je na štartu izgubil tretje mesto, Vettel nikakor ni zmogel mimo najstnika Maxa …